Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Haladó edzések Visegrádon Lackóval topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.12. 20:54
Köszönöm az aggódást, de szerencsére semmi komoly.
Tényleg, ahhoz képest, hogy mekkorát zakóztam, olcsón megúsztam!
semmi külső behatás nem volt, klassz carving minőségű hó,ezért hihetetlen számomra is. Menet közben íven voltam, amikor hirtelen vmi történt (akkor még nem tudtam mi) az egész terhelés a belső ívre ment, már guggoltam a belső lécen, gondoltam kicsúszom így, aztán mint utólag kiderült elkövettem a legnagyobb hibát, megpróbáltam az ívkülsőt letenni ismét a hóra (akkor még nem tudtam, hogy eltörött)..na ekkor aztán a törés azonnal megfogta a lécet, és előre kivágott, arccal érkeztem. 20 percig csillapítottuk a vérzés, mert az orrom kívülről felszakadt..aztán jött a fejfájás és irány az orvos, röntgen meg minden. Azt mondta, hogy elég nagy nyomást kapott a fejem, de a szemüveg és a sisak megóvott a komolyabb sérüléstől felírt egy táskányi gyógyszert, és azt mondta, hogy holnap nem síelhet, után meg csak szép lassan :-(
Egyébként a lécet szakboltban vásároltam, viszem is vissza.
Előzmény: (szendre 154696)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2013.02.12. 20:13
Jesszusom, Andi! Mekkora pedál kellett ehhez? Még jó, hogy nincs komoly bajod!
Ki ne dobd a lécet, vidd vissza, ahol vetted, vizsgálják beg, mi lehet az ok. Már ha szakkereskedés...
Előzmény: (kobezda 154694)
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2013.02.12. 20:10
Anyaaaam! Ez meg hogy tortent???? Miert voltal orvosnal? Midet utotted meg? Kerunk reszleteket! Siman eltort a lec? Vagy volt egyeb behatas? Remelem tenyleg jol vagy!
Előzmény: (kobezda 154694)
kobezda
87 élménybeszámolót írt
87
18 éve tag
2013.02.12. 20:03
Sziasztok!

Hihetetlen, menet közben sima, frissen ratrakolt pályán történt! Atomic ST (3 óra orvosi rendelőben, plusz egy nap pihi :-(
szerencsére semmi komoly, hála a síszemüvegnek és a bukósisaknak!!!
elég szar érzés, amikor kb. 60 km/h-nál hirtelen megáll a léc, és pont ott, ahol a legnagyobb a terhelés :-D
IMG-0330.JPG
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.