Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Nyeremények értékesítése topikból

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1156 élménybeszámolót írt
1156
20 éve tag
2013.02.17. 12:21
Kedves Rera!
Nem az a baj, hogy nincs igazad. Teljesen igazad van azzal, hogy kéred az itt kiosztott, megnyert Aflenz síutalványok eredeti szándéknak megfelelő felhasználását.
A baj az, hogy az összegyűjtögetett Aflenz síjegyes történeteddel hiteltelenné váltál. Ugyanis eredetileg az is bele értetett a feltételekbe, hogy egy személy ne gyűjtögesse ezeket. Az eredendő szándék az, hogy lehetőleg vigyünk magunkkal fizetős vendégeket, ezáltal biztosítva jó szándékunkról a kibocsájtót, remélve, hogy a következő években tovább folytatja jó szokását.
Üdv
Előzmény: (Rera 155056)
Pulmy
869 élménybeszámolót írt
869
13 éve tag
2013.02.16. 08:59
Kéne nyittatni egy "Reráskodás" c.topicot .



Egy kis plagizálás:P aki jól szórakozozz végigolvasván ezt a topicot!
Előzmény: (csabor 155085)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2013.02.16. 08:36
Rera kérlek ne hivatkozz rám! Ebben a kérdésben nem tudok azonosulni a véleményeddel, s főleg nem a véleményed kifejtésének módszereivel.
Előzmény: (Rera 155056)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2013.02.15. 18:57
Persze, hogy kértem! A gond nem az, hogy nem nekem adta, hanem az, hogy másnak sem ajándékba adta (nem is úgy hirdette)!! Kértem már mástól is, aki ajándékként kínálta, és semmi bajom nem volt, ha azt válaszolta, hogy másnak ajándékozta! Kívántam sok vidám síelést, s ennyi. A konkrét ügyben viszont olyan válaszlevelet kaptam, hogy "sikerült eladnom". És tudtam, hogy itt adta el. Azért nem hagytam ennyiben, mert ez elvi kérdés, és már régóta gondolkodtam azon, hogy erőteljesebben ki kellene állni az elv mellett. Ezért indítottam a topikot (a konkrét ügy példa volt, ne hátra nézzünk, hanem előre). Mint Csabor előbb idézett hozzászólása is bizonyítja, nem egyedi eset, nem is ritka a nyeremények áruba bocsátása a honlap segítségével.

Azt tudtam, hogy ITT tilos értékesíteni, ebben WAndrea is megerősített. Nem tudtam ilyen részletesen a szabályt, ahogyan alant olvasható. Örülök, hogy WAndrea megszólalt a témában.
Előzmény: (huligan 155055)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2013.02.15. 18:52
Igen olvastam, de te azt is írtad, hogy adja oda neked ingyen!

"Írtam az illetőnek, kértem szépen a jegyet, és felhívtam a figyelmét a szabályra: értékesíteni tilos!"

Miért nem hagytad ennyiben?

Egyébként meg rosszul ismered a szabályokat, mert nem tilos értékesíteni! Vagy szándékosan félre vezetted, hogy előnyt kovácsolj belőle magadnak? Azért ez sem teljesen etikus.
Előzmény: (Rera 155050)
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2013.02.15. 18:35
Írtam neki privát levelet, kérlek, olvasd vissza az egész topikot, még nem olyan hosszú. Csak már megint a konkrét ügynél tartunk... Tényleg a szabályzatot védem, bármilyen hihetetlen. És nem (csak) a saját örömömet (síelésemet) keresve, mert azt is leírtam, hogy azzal sincs bajom, ha más kapja: AJÁNDÉKBA. Kérlek, olvass vissza! Köszönöm.

A SnowShow felbukkanása előtt Csabor is csatlakozott a problémához, idézem, pontosan: "Gondolom az adminok tevékenykednek is ennek megfelelően, bár nem könnyű a dolguk. Találkoztam olyannal, hogy átadásra kínáltak fel jegyet, s priviben írták meg, mennyi az ára." És van, amikor meg konkrétan, már a hirdetésben pénzről van szó. Ezek ellen vagyok, és már rég szerettem volna nyilvánosan is megbeszélni a dolgot. Így sikerült. Jobb, mint a semmi. :-)
Előzmény: (huligan 155049)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2013.02.15. 18:26
Rera! Ha téged zavart, hogy pénzért árulja a fórumon, miért nem írtál neki egy udvarias levelet, hogy nem illik/szabad/etikátlan? Miért kell ez a felhajtás? És baromira nem érdekel, hogy a mi rendezvényünkön nyerte. Akkor is ez lenne a véleményem, ha bárhol máshol.

Nem tudok melléd állni, ha azért támadsz másokat mert nem adja neked ingyen az értékét, és ezt úgy adod elő, mintha a sihu fórum szabályzatát akarnád betartatni...
Előzmény: (Rera 155046)
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2013.02.15. 18:04
Igen. De ez már nem ide tartozik (mégsem off a hsz, mert akkor sokan nem látják).

És kár, hogy nem álltatok mellém. A konkrét ügybe kapaszkodtatok bele, és megörültetek, hogy a SnowShow-n nyerte. De akkor sem árulhatta volna itt pénzért (nem tudta, most már tudja, oké). Mindenesetre úgy gondolom, mégis hasznos, hogy rágtuk az ügyet, mert AZ ELV így talán bevésődik a fórumozók agyába-lelkébe...
Előzmény: (huligan 155045)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2013.02.15. 17:59
Hihetetlen elszántsággal harcolsz a fórumon hirdetett nyeremények értékesítése ellen. Mindennel kapcsolatban ilyen lelkiismeretes vagy?
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.