Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Nyeremények értékesítése topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2013.02.17. 20:01
Szerintem is baromi unalmas, és eltér a tárgytól!!! Én vagyok a célpont, sajnos...

Aha. Amire itt utaltok (nem gondoltam, hogy ezt is felhozzátok), az egy másik eset, és nem is lett belőle út!! DE a srác (Tibi, többször utaztam vele, nicknevét nem írom, mert kispénzűségére nem mindenki olyan büszke, mint én:) tavaly januárban magától ajánlotta fel, hogy ha valakitől kérek neki jegyet (a barátnője nyert, én nyertem), akkor beszámítja a benzinbe, és majd megbeszéljük, ha úgy alakul, hogy hogyan lesz, ha lesz jegy.

Kértem, nem kaptam, elfogadtam. Nem "gyűjtögetni" próbáltam, hanem egyetlen ismerős embernek kértem. A TALPONSÍELŐK KÖZÖTT, ahol ugyancsak szokásos a "gyűjtögetés" (ha ti annak nevezitek: egymástól kérés, amikor a kérőnek már van saját jegye).......... No, mindegy. A saját, nyert jegyemmel végül Boti kisbuszával mentem, az volt az első Aflenz-utam, egyébként Tibi is velünk jött az egy jeggyel (a barátnője egyedül nem akarta felhasználni a nyereményét)... Tehát tényleg sohasem fizettem jeggyel benzinrészt, de ha akkor meg is tehettem volna, az azért nem hányható a szememre, hogy HA VALAKI MAGÁTÓL FELAJÁNLJA ezt, akkor megköszönve élek vele. Az Élet nem úgy akarta. S bizonyíték az őszinteségemre: az egészről csak azért tudtok, mert nyíltan elmondtam, mire kérek! Ha nem mondom, talán még meg is kapom. DE szerintem így volt tiszta!

A megvalósult telekocsis utazáson (a második, s egyben eddig utolsó Aflenz-utamon) azonban ilyesmiről szó sem volt: már majdnem szezonzáráskor hirtelen kaptam hármat, a lehetőséget nyilvánosan meghirdettem, ajándékba továbbadtam kettőt az útitársaknak, a benzinpénzt pedig elharmadoltuk.

S ha már ennyire részletesen kutakodtok: ebben a szezonban bizony vittek ingyen MSZI-re, nem jegyért, semmilyen fizetségért, egyszerűen csak befértem a kocsiba, mindegy volt a sofőrnek, és kedvesen felajánlotta (nem hirdette, mással kapcsolatban leveleztünk). Nem kért érte semmit, nem kettesben mentünk, semmi "olyasmi", megelőzve a beszólásokat....... ;-))

Szóval tényleg unalmas, hogy nem a topik témájára figyeltek, hanem engem szapultok.

Csóró vagyok, de tiszta.

(Szerk.: 02.18-án délelőtt kiegészítve, 02. 19-én még cizellálva, hogy szépen archiválódjon a történet.:-)
Előzmény: (csabor 155240)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2013.02.17. 19:50
Nem csak kínos de szerintem már unalmas is.
Előzmény: (csabor 155240)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2013.02.17. 19:49
Én is úgy emlékszem, hogy Rera maga írta akkoriban, azért kell a jegy, mert azzal fizeti az utat.
Kicsit kínos már ez a vita.
Előzmény: (AAron 155235)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2013.02.17. 19:32
Ahaaaa, na ja!
Nem áslak mélyebbre, megteszed azt Te magad
Előzmény: (Rera 155232)
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2013.02.17. 19:28
Látod, Mitro, még mindig nem érti...

Nem, AAron, nem a jeggyel fizettem ki a benzin rám eső részét, hanem súlyos bankókat nyomtam a sofőr markába. A másik két jegyet én is ajándékba adtam tovább a másik két tagnak. A topik elején ebbe már belekötöttél, és én meg már akkor leírtam ezt (és azóta többször). Ennyire nehéz a felfogásod...? Ha bizonyítékot kérsz, azt is napokkal ezelőtt leírtam, hogy Somló Ágnes felhasználót keresd. A másik név nem jut az eszembe.
Előzmény: (AAron 155226)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2013.02.17. 19:09
"És én sem üzérkedtem a jegyekkel, pár nap múlva mentünk is, a benzinpénzt pedig elosztottuk egymás között"

Szét hát, csak Te pénz helyett begyűjtögetett Aflenz jegyet adtál, nem én találtam ki, ezt Te írtad
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.