Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Biztosítás nélkül ne menj! topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Eszteván
100 élménybeszámolót írt
100
13 éve tag
2013.02.20. 18:57
Én ezt inkább le sem írtam volna, nagy fokú felelőtlenségnek tartom. Pár száz forinton pár milliót is bukhatsz akár.

Egy egész éves biztosítás ára kevesebb mint a duplája egy 10 napos árának.
Nekem éves van az Allianznál, jó nyaraláskor is, s ha munkaügyben utazok is.
Azonkívül, mondjuk nem kell az ember idegeskedjen, hogyha a 9. nap történt a baleset, hogy a 10. nap után is ha bent tartják fizet vagy nem fizet.
Előzmény: (Rera 155512)
Eszteván
100 élménybeszámolót írt
100
13 éve tag
2013.02.20. 18:46
Ugyanebben a topicban én is írtam már hasonló esetről, szerencsére akkor komolyabb sérülésről, beutalásról vagy műtétről szó sem volt.
S akkor AAron lebőgött, hogy nincs igazam.
Állítólag a megoldás az, hogy ha törik,ha szakad nem fizetsz helyben, erőszakos vagy egy kicsit s magyarázod a biztosítást nekik (bár nálunk a majmok egyből úgy kezdték, hogy "No english, credit card, visa card please).
A mentő úgyis elvisz, a korházban úgyis ellátnak. A szopás akkor lehet ha magánkorházba kerülsz...bár a személyi alapján úgyis ki tudják postázni a számlát.
Előzmény: (maci-laci 155502)
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2013.02.20. 08:55
Én csak többnapos külföldi útra szoktam kötni biztosítást, bankkártyám egyáltalán nincs, készpénz minimális nálam, s még kislapost sem melengetek a kabátom alatt. Szóval marad az őrzőangyalokban bizakodás...... Egyszer vittek le tepsiben a hegyről, a szlovákoknál elkaszáltak, nyolcéves voltam, azt nem tudom, szüleim hogyan intézték.

Idavid: gyógyulást!!
Előzmény: (Sörapu. 155490)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2013.02.20. 07:07
Azt nem tudom, de már valaki egy másik topikban is beszámolt hasonló dologról, hogy Fr o-ban fizetett mint a katonatiszt.
Előzmény: (Sörapu. 155490)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2013.02.19. 21:59
Én mindig kötök biztosítást.
Azonban mi van ha nincs nálam se pénz, se kártya? Ott hagynak a hegyen? Mondjuk pálinka mindig van nálam, azzal ki lehet húzni ideig-óráig.
De most komolyan, mi van ha valaki felelőtlen, csak nem döglik meg a hegyen?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.