Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Fizetés bankkártyával - külföldi tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fidosan
189 élménybeszámolót írt
189
13 éve tag
2013.02.26. 20:40
:)Francia 3 völgy: autópálya, benzinkút, mindent mindenhol símán lehet kártyával, síbérletet, apartmanban depositot,(nem vesznek leelőre semmit csak feljegyzik az adatokat, ha gond van akkor zároljék az összeget és ha nem tudtok megegyezni leszedik, de lehet kp ban is azt mikor átvették a szobát és ok minden visszaadják) boltokban, még a pályákon a sör-jager sítudásfokozót is gond nélkül. Skócia Glenshee itt is lehet, de két sor van, külon kassza van kártyásoknak az hétvégén brutál, legutóbb sípajtásom fél órát állt sorban, én rutinos vagyok, a készpénzesnél egyedül voltam :) hétköznap nem vészes 8-10 ember max... Skócia Cairngorm megy a kártya mindenhol, Skócia Glencoe..kp, legutóbb nem is volt kártyaolvasójuk, de elvileg van nekik :) Skócia The lecht : megy a kártya mindenhol, Skócia Glasgow beltéri megy a kártya, Skócia Nevis Range megy a kártya ...
Előzmény: (WAndrea 156113)
Olasz Gergő
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2013.02.26. 12:47
Na , ezt a bankkártya kínlódást megoldottam rég, nincs bankkártyám.
Előzmény: (WAndrea 156113)
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2013.02.26. 11:08
Ezt a topikot a bankkártya elfogadásról indítjuk. Kíváncsiak vagyunk, mely országban milyen pozitív és negatív tapasztalatot szereztetek a bankkártyával kapcsolatban (síbérlet vásárlás, fizetés éttermekben, bárban, szálláshelyen, boltokban, tankolás, stb).

Ezúttal szeretnénk mindenkit megkérni, aki járt mostanában külföldön, hogy töltse ki ezt a kérdőívet: https://sielok.hu/alkalmazas/portal/?method=mastercardform

Semmilyen személyes adatot nem kötelező hozzá megadni és előnye, hogy a véleményed egyenesen azokhoz jut el, akik a bankkártyás fizetés terjesztéséért dolgoznak.

Köszönjük mindenkinek, aki szán rá egy kis időt.
A kérdőív kitöltése körülbelül 3-5 percet vesz igénybe.
A véleményeket, tapasztalatokat pedig várjuk itt a fórumban is.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.