Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Friss üzenetek topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2013.03.01. 00:23
Az is jó lenne, hogy ha a mobilos verzióban elolvastam az üzenetet az a teljes verzióban is legyen olvasott.
Előzmény: (mitro 156313)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2013.03.01. 00:10
nagyon jó funkció, kipróbáltam. Egy baj van, hogy én nem minden topicot olvasok. vannak kedvenceim amiket megnézek, a többi heverészik nyugodtan. megnéztem a friss hozzászólásokat kb. 1500 darabot hozott fel. Minden topicot olvasottra kellene állítanom, s akkor jól működne. Így is nagyon jó!
Előzmény: (mitro 156313)
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
2013.02.28. 23:51
Ez hasonló funkció, mint ami a fórum telefonos alkalmazásakor használható illetve a címoldalon is van "legújabb hozzászólások" funkció? Egyébként nagyon hasznosnak tűnik.


Ha már a fejlesztéseknél tartunk, többszor bosszankodok,mert ha megnyitok egy topikot, pirossal jelzi, hogy mely hozzászólásokat nem olvastam. Na már most, ha olyan sok hozzászólást vagy egy hosszabb beszámolót találok a pirosak között, nem biztos, hogy van időm elolvasni. Bezárom a topikot, viszont a következő megnyitáskor, mint olvasott (kék) üzenetként jelenik meg minden hozzászólás.
Jó lenne, ha ilyen esetben lenne egy "eredeti állapot" vagy "visszallítás" vagy nem tudom mi funkció, hogy olvasatlanként jelenjen meg az adott topik.

Ha van már ilyen, és nekem kerülte el a figyelmemet, osszátok meg légszíves a "titkot". Köszi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.