Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Jól karbantartott pályák barátai topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2013.03.01. 12:19
Bocs, de szerintem ebbe nagyon belelovaltad magad és kezded túllihegni a dolgot...
30 év alatt most az egyszer tapasztaltál valami negatívumot, és rögtön feketelistára teszed a terepet.
Szerintem írjál nekik a tapasztalataidról, és kérj választ a problémáidra. Gondolom szakmailag meg tudják majd indokolni, ha tényleg nem kezelték a pályákat, hogy miért.
Így ez lassan hitelrontássá fajul...

A gittegylet nem jó ötlet. A síelés, ahogy már sokan írták, szabadtéri sport.
Képzeld el, A beírja, hogy X terep gyúrótábla, erre B odamegy, de csalódik. Akkor mit csinál?
Arra már gondolni se merek, hogy mi lesz ha valaki most a te írásaid alapján rettegve megy Kreischbergre, mert már nem tudja lemondani, és frissen vasalt pályákkal találkozik... :-) És innentől kezdve Kreischberg státusa villogni fog: jó - nem jó - jó- nem jó... Ez csacskaság, ne is haragudj!

Megjegyzem, én is jobban szeretem a sima pályát, de még sose jutott eszembe felháborodni azon, ha esett a hó, vagy ha a használattól romlott a pályák minősége.
Előzmény: (vassqsa 156338)
vassqsa
13 élménybeszámolót írt
13
11 éve tag
2013.03.01. 11:41
A minap jöttünk haza a Kreischbergről. Csalódtam, mert a pályák nem voltak az addig megszokott módon kezelve, felújítva. Buckásak, mélyhavasak voltak. Várom a "jól karbantartott pályák barátait" akik KIZÁRÓLAG A JÓL KEZELT GYÚRÓTÁBLÁN élvezik a sízést, hogy merre találtak ilyent és figyelmeztessék az érdeklődőt, hol csalódtak.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.