Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Jól karbantartott pályák barátai topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2013.03.02. 13:17
Ezért is írtam, hogy nincs biztos recept, én még soha nem síeltem buckáson Ischgl-ben, Te pedig már többször is. Most akkor kiben fog csalódni? Bennem, hogy elmegy és buckás a pálya, vagy Benned, hogy nem ment el, miközben tök jó lehetett volna?
NINCS BIZTOS RECEPT!
Előzmény: (metron 156447)
metron
51 élménybeszámolót írt
51
13 éve tag
2013.03.02. 10:36
Ischgllel kapcsolatban én nem teljesen ezt tapasztaltam. Mert kizárólag csak reggel lehet síma pályákon csúszni talán úgy 11 óráig, utána viszont mindenhol kibuckásodik pláne a központi részeken. Ezt három év tapasztalata alapján állítom. Mindíg januárban voltunk ott. Annyi előnye van,hogy hatalmas és változatos. Személy szerint a legjobban kezelt pályákkal idén Kaunertálon találkoztam de ennek valószínűleg az volt az oka,hogy nem voltak sokan sőt nagyon kevesen ezért déluán 3-kor még ratrak nyomon síeltünk. Valószínűleg szerencsénk volt mert azt erősen kétlem,hogy itt ez lenne az általános tendencia. Most februárban Präbichlben voltunk és a legjobb minőségű hóban síeltünk pedig nem volt gyúródeszka símaságú. Előtte egész héten szakadt a hó,le volt ratrakolva de 10 óra után már buckás volt viszont finom puha hóból álltak a buckák, amiken szuper volt síelni. Sajnos muszály alkalmazkodi az időjárási körülményekhez ha tetszik ha nem. Még mindig jobb ha csak buckás, mintha tej köd lenne vagy viharos szél és el sem indítják a felvonókat.
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.