Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a 1 pálya vagy 100 pálya? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2013.03.10. 23:02
Ezt határozottan kikérem magamnak! Amit én tanítok, az mindenhol tökéletesen működik.

Ja, és ha ők mégsem tudják megcsinálni más körülmények között, akkor a hiba csak bennük lehet.
;-)

Amúgy én egy pályán is képes vagyok napokig elsíelgetni, ha az jó, akkor nem unom meg. De ugyanakkor néha jólesik elcsavarogni egy nagyobb pályarendszeren.
Mindkettőt élvezem. Hol magát a síelést, a mozgást élvezem, hol a száguldást, hol a tájban gyönyörködöm egy lankás pályán.
Szóval szerintem egy is jó, meg száz is jó. Csak fanatizmus kérdése... :-)
Előzmény: (vasssy 156938)
vasssy
1780 élménybeszámolót írt
1780
18 éve tag
2013.03.10. 16:36
Szerintem sokkal fontosabb kérdés, hogy mit csinálsz a pályán eltöltött időben mint az, hogy hány pályán hány napig csinálod azt.
Ha sok különböző pályát bejársz, az minden bizonnyal szélesíti a tapasztalatodat, de elcsúszkálhatsz több száz különböző pályán úgy is, hogy a síelésed minősége nem változik.
Lackó csapata pl. nagyon sok jó dolgot tanulhat Visegrádon, de hogy máshol is (más meredekség, más körülmények) működik-e, az csak máshol fog bebizonyosodni. :-)
Előzmény: (Traveller 156557)
Traveller
43 élménybeszámolót írt
43
12 éve tag
2013.03.04. 17:36
Férfiúi magányomban azon gondolkodtam ki a jobb síző ??? Aki kevés pályát szánt fel oda vissza hosszú évekig ,vagy aki állandóan újít és mindig mást szeretne.
Mi a határ ,ami után már nincs új a nap alatt?
Egyik ismerősöm ezt napban határozta meg "100 nap kell legalább mire az ember megtanul síelni"
Jelentkezzenek a nagy Öregek ,akik már közelítenek a 100 pályához!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.