Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Portál elérés, gyorsaság topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
akatonka
25 élménybeszámolót írt
25
12 éve tag
2013.03.13. 09:16
És láss csodát! A chrome használatával jelentősen felgyorsult a honlap elérési sebessége. (Egy gépen még mindig elég lassú így is, de ott más problémák is vannak.)
Előzmény: (zadmin 155714)
akatonka
25 élménybeszámolót írt
25
12 éve tag
2013.02.22. 11:25
Sajnos nem vagyok egy számítógép guru, így az általad felvetettek végrehajtása meghaladja a tudásomat. Amit az elmúlt időszakban már megpróbáltam: memóriabővítés, böngésző váltás (explorer/chrome). Mindezek mellett rendszeres internetszemét eltávolítás, alkalmanként töredezettség mentesítés, vírusírtás. Mivel ez a probléma a napi munkámat nem befolyásolja (máshol nem tapasztalok hasonló lassúlást), ezért nem is kértem még külső segítséget ennek megoldására. Így viszont marad némi bosszankodás miatta.
Előzmény: (zadmin 155714)
zadmin
290 élménybeszámolót írt
290
19 éve tag
2013.02.21. 17:40
Rejtélyes, amiket írsz.
Megnéztem az utolsó két kattintásod válaszideinek átlaga 0.2 másodperc a szerveren, de a leglassabb válasz is egy másodperc alatt volt.

Nem tudom, mennyire vagy hacker alkat, de esetleg pl. a firebug-gal megnézhetnéd, hogy mi a fenével tölt el olyan sok időt a böngésződ, míg megmutatja az oldalt.

Köszi, ha próbálkozol, fontos lenne, hogy tudjuk a probléma okát. Elsőre nagyon úgy tűnt, hogy a géppeddel van valami gond, de ha több gépről is előfordul, az nem túl jó jel.
Előzmény: (akatonka 155705)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
akatonka
25 élménybeszámolót írt
25
12 éve tag
2013.02.21. 16:07
Ilyen mélységekbe nem szántottak a gondolataim ezen probléma megoldásában, egyszerűen csak az tünt fel két-három hete, hogy mind a munkahelyi gépeknél, mind az otthoninál sokkal lassabban tudok böngészni a sielők.hu-n. Miközben más programoknál nem tapasztaltam ehez hasonló változást.
Előzmény: (TZoli 155699)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2013.02.21. 15:57
Nekem max egy-két másodperc alatt tölt be egy oldalt. A gépem régi és a netem sem az a űbergyors. Nálad lehet valami gáz.A fiam gépe produkált hasomló tüneteket, de televolt szeméttel és az egyik vinyó is xarakodott.
Előzmény: (akatonka 155695)
TZoli
1156 élménybeszámolót írt
1156
20 éve tag
2013.02.21. 15:21
Biztos, hogy körülnéznék egy kicsit az agyában.
"..Mindezt úgy, hogy sem az erre a célra használt gépekben, sem a szokásaimban nem eszközöltem változtatásokat. Ugyan azokkal a gépekkel(más programot teljesen nélkülözve),.."
Ezt honnan tudod? Folyamatosan megy ott bent minden. Miközben fogadsz, küldesz is. Ha egy csomó kéretlen vendég telepedett le, akkor esetleg nagyon sokat küldesz, olyan sokat, hogy lelassítja a gépedet. Ezt ellenőrizted már?
Nem beszélve a rosszakarókról. Azokat is ki kell néha puccolni.
De néha vannak egyszerübb dolgok is. A kolléganőm csak törölt, törölt és törölt. Aztán megtelt a szemetes kukája. Úgy hogy már nem volt szabad helye az egyéb munkákra. Mert az is kell. Szabad hely. A virtuális dolgokra.
Néz körül, mit találsz.
Előzmény: (akatonka 155695)
akatonka
25 élménybeszámolót írt
25
12 éve tag
2013.02.21. 14:53
De most komolyan! Csaboron és rajtam kívül senki sem tapasztalta hogy nála is belassúlt volna a honlap?
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.