Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a ELAN lécek topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2013.03.24. 12:31
Azért nem írtam választ, mert nem tudok igazságot írni.
AMPHIBIO volt ráírva egészen apró betűkkel, s félrockeres volt, kacsacsőrrel. All-mountain léc volt ha jól emlékezem 155 cm. (mindenféle egyéb típusjelzés hiányzott az Elan feliraton kívül)
Rendkívül kezes volt. Én nem vagyok egy technikai virtuóz, de ezzel mindent meg tudtam csinálni. Előtte egy Blizzarddal csúsztam, s komoly küzdelmet folytattam a léccel. Ennek ellenére az is tetszett.
Amikor elindultam az Elánnal, aki velem volt teljesen meglepődött. Azt mondta az első pillanatra látszott, hogy együtt vagyunk a léccel, rettenetesen megindultam vele, s olyan dolgokat is tök természetesen be tudtam vállalni, ami a Blizzarddal eszembe sem jutott. Csak egy órát mentem vele, mert féltem végzetesen beleszerelmesedem. Rohantam vissza a boltba, hogy ez nekem kell! S akkor jött a csalódás, nem eladó!
Tehát komoly tapasztalatom nincs, de én most jó ideig erre a lécre vágyom. (a következő szezonban nagyon fogom keresni) Mentem egy hasonló paraméterű idei modellel is, az is nagyon jó volt, de én akkor már el voltam szerelmesedve.
Csak ennyit tudok, de szerintem nagyon jók az Elan lécek. (végül egy Rossignol Wordcup 8sl-t vettem.)
Előzmény: (Varghasz 157993)
Varghasz
253 élménybeszámolót írt
253
17 éve tag
2013.03.24. 11:54
Igen, olvastam.
"Az a fő bajom, hogy legjobban egy tesztelésre szánt jövő évi modell tetszett: Elan Amphibio.
No annak a külsejétől és a tulajdonságaitól is lepetéztem. Ahogy ráálltam, mintha összeforrtunk volna. Túrt pályán és glatt jégen is csúcs volt."
Ebből arra nem jöttem rá, hogy all-mountain vagy pályasít próbált, ezért is kérdeztem, hogy van-e közvetlen tapasztalat. Stani is írta március elején, hogy tesztelte az Elan léceit, de az ígért beszámolót nem találtam. Nagyon szemezgetek vele, de nem olcsó játék, és a rockerek megítélése sem egyértelmű (bár ez csak félrokker), ezért lennék kíváncsi személyes tapasztalatra.
Előzmény: (WéberF 157992)
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
2013.03.24. 11:32
Csabor emlegetett valami ilyes lécet, alighanem visszakereshető a hozzászólása. WFeri
Előzmény: (Varghasz 157975)
Varghasz
253 élménybeszámolót írt
253
17 éve tag
2013.03.23. 22:34
Amphibio waweflex 82xti, esetleg 88 vagy 78 tapasztalata van valakinek?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.