Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Csődbe ment az Intersí utazási iroda topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2013.04.10. 07:40
"nyaralást csakis egyéni szervezésben, booking.com és fapados oldalakon keresztül, kb 60%os áron hozom ki a nyaralásokat a katalógusárakhoz képest. "

De biztos nem ugyanabba a hotelba és ugyanazokkal a feltételekkel. Almát az almával hasonlítsuk össze ;)

Javarészt utazási irodákkal (igaz többnyire nem magyarokkal) megyek nyaralni és szerintem nagyon jó kis ajánlatok vannak, amit saját magad aligha tudnál kihozni.

Ruefa, Eurotours stb. egész jó ár-érték arányú csomagokat kínálnak, sokszor olyan helyekre, ahova magyar ut. iroda nem.

Maradva a síelésnél: 2008-ban az andorrai síelésünket teljes magunk állítottuk össze (ez nem kevés gép előtt töltött órát kívánt). Miután visszajöttünk feliratkoztam egy madridi utazási iroda hírlevelére és a szállás+ellátás+bérlet kombót jóval kedvezőbb árban kihozták, ráadásul nem egy "kétcsillagos diákszállóba" , ahol mi voltunk, hanem normál három/három+ hotelokba némi wellness-szel.
Előzmény: (- Marky - 159040)
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
2013.04.09. 22:39
Magad mondtad ("Akkor lehet csak én vagyok rosszul bekötve..").
Lehet kavarodás: más irodák katalógusai sem 'jobbak' de azokon is el lehet igazodni.
A nyelvtudás megtérülése pedig örvendetes, ha ebben méred le!
WFeri
Előzmény: (- Marky - 159040)
- Marky -
754 élménybeszámolót írt
754
15 éve tag
2013.04.09. 11:45
Akkor lehet csak én vagyok rosszul bekötve, ha mindenki másnak érthető volt az árképzés :) (vagy keverem őket vki mással??)

N****mann?
Egyik legdrágább, nyaralást csakis egyéni szervezésben, booking.com és fapados oldalakon keresztül, kb 60%os áron hozom ki a nyaralásokat a katalógusárakhoz képest.

A nyelvvizsgák és órák ára már többszörösen megtérült :)
Előzmény: (Daddy 159017)
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2013.04.08. 22:01
Én is sajnálom hogy nem utazhatok többet velük. Szerintem korrektek voltak árban és szolgáltatásban. A törzsutas kedvezményt (amikor már járt) külön kérés nélkül beszámították. Több irodát kipróbáltam de -az előbb írtak miatt -, az utóbbi években szervezésük segítségével utaztam. Azonos feltételek esetén(!) nem voltak drágábbak a többi budapesti irodánál. Sőt!
Marky! Ha a katalógusukat nem tartottad áttekinthetőnek, akkor mi a véleményed egy, "N"-el kezdődő cég katalógusnak nevezett (pl. a most aktuális 2013 év nyári) "rejtvényfüzetéről"?
Előzmény: (coolman 159007)
coolman
971 élménybeszámolót írt
971
18 éve tag
2013.04.08. 18:47
Én is sajnálom :( Én is utaztam már velük. Nekem spec a katalógus is tetszett.

üdv_: cool
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.