Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síoktatásról, síoktató képzésről másképpen topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
2013.04.16. 22:51
Valahol valakinél lenni kell. Lehet, hogy gond volt a rendszerben.

Ha az OKJ-s papír feltétele a mai 3-4* követelmény szintje lesz, akkor biztosan mindenhol el fogják fogadni a mi állami végzettségünket is. Szerintem Te is tudod, hogy azért fogadják el a mostani papírokat mert az 1-2*-os magyar oktatók olcsón dolgoznak nekik, és ez csak az osztrákokra igaz.

Nekem semmi bajom a többszintes képzéssel. Ha mindenki betartaná az előírásokat, akkor nem lenne az az igazságtalan versenyhelyzet mint ami mostanra kialakult.
Előzmény: (ozsi 159297)
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
2013.04.16. 21:42
Csak tudnám, hogy hol van a levevésből származó lóvé! Mert hozzám nem érkezett meg, és az SMSZ-sem kapott belőle. Viszont kutya sokat kellett dolgoznom, hogy egyáltalán működjön a rendszer. Lehet, hogy hülyeséget csináltam az elmúlt évtizedben? Miért nem szóltál időben, hogy hagyjam a fenébe, és menjek el pénzt keresni? Akkor most nem így állnék... ;-)

Nem tudom, miért gondolod, hogy nem fogadnák el a magyar OKJ-s papírt: EU-s állami képesítés. Ezen nem lehet vitatkozni. Ha nem fogadják el, akkor miért dolgozik vele egy csomó oktató osztrák síiskolában?

Angliában a BASI-nak négyszintű a rendszere (de ilyesmi a kanadai, az USA stb. is), akárcsak nálunk... ;-)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.