Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síléc szállítása repülőn - tapasztalat? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fidosan
189 élménybeszámolót írt
189
13 éve tag
2013.08.24. 22:22
Köszi a tippet, jól hangzik, lehet hogy becsavarni abba a buborékos műanyagfóliába érdemes lenne,és azt körbe ragasztószalagozni, úgy be a zsákba... az igazság, olcsóbb mint kint bérelni szerintem meg szeretem a saját cuccom használni :)én ugyan autópárti vagyok, de a csapatból páran kitalálták mi lenne ha januárban repülnénk....az érdekes eddíg mindíg én vezettem ők ittak, mégis nekik volt hosszú az út :D :D
Farkas Zsuzsanna
37 élménybeszámolót írt
37
20 éve tag
2013.08.24. 19:05
Mindenképpen sízsákba tegyed, és jól kössed át. Amennyire lehet az éleket és a kötést esetleg kicsit kibélelheted.
Többször szállítottuk már és sérüléssel soha nem volt gond. Sokkal inkább azzal, hogy ha lusták a pakolók, lehagyják a gépról.
mindenképpen foglald le előre a helyét a gépen, az egy kis biztosíték.
Előzmény: (Fidosan 160155)
Fidosan
189 élménybeszámolót írt
189
13 éve tag
2013.08.24. 17:09
Halihóó siléc repülőn szállításáról szeretnék érdeklődni, leginkább arról hogy mennyire dobálják, rongálják,nincs ebben tapasztalatom, illetve van kerékpárról de nagyon rossz, ismerősöm olaszországba vitte elég komoly országúti bringát repülőn, és gyakorlatilag a váltót váltóvédőstől letörték, ossze visza volt karmolászva, a fékkarok elgörbülve, azóta csak ott bérel helyben...na és nem kis cirkusz volt ,2 év pereskedésbe tellett mire kártérítették
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.