Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Wakeboard topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2013.08.28. 00:40
Már-már local ridernek mondhatom magam, bár nincs szezonbéretem, de 1-2 hetente azért megfordulok Kecskeméten, vagy ahogy a legtöbben hívják, Kecsón. :)
Szuper a csapat, szinte hazajárok. Három éve itt álltam először (41évesen) deszkára, azóta szinte csak itt csúszok, amikor időm/erőm engedi.
Szergely nagyon jó arc, bár engem nem ő, hanem Zaza (Ridehouse) kezdett el tanítani egy wakeboard tábor alkalmával. Azóta minden nyáron ez a tábor a fő szabadságom. :)
De az egész csapat segítőkész, ha valami újat szeretne az ember megtanulni, kipróbálni. Nagyon sok új ismerősre, barátra tettem szert a kecskeméti stégen. Nem mellesleg a RideCo (a RideCable Kecskemét üzemeltetői) télen is szervez utakat sí és snowboardtúrákat. Ráadásul tavaly nyáron egy fantasztikus bringa dirt-park is épült Králik Dani barátom nevével fémjelezve, aki azóta több hasonló parkot épített az elmúlt évben.

Hamarosan elkészül egy kis wakeboardos filmecske, amit az idei szezonban forgattam a pályán, szereplői a Ridehouse wakeboard táborosai, illetve a pálya állandó látogatóinak többsége.
Előzmény: (WAndrea 160057)
Harlequin
125 élménybeszámolót írt
125
12 éve tag
2013.08.27. 21:23
Hát ha a síeléshez fogható, akkor valamit rosszul csináltok, de én a snowboard nyári verziójaként gondolok rá :)
Ez a Szergej nagy fazon amúgy.
Előzmény: (WAndrea 160057)
WAndrea
1070 élménybeszámolót írt
1070
22 éve tag
2013.08.16. 19:10
Kedvet kaptunk a wakeboardhoz, és ma délelőtt lementünk Kecskemétre kolléganőmmel és gyerekekkel:
https://sielok.hu/rovat/snowboard/cikk/wakeboard-kecskemet/
Nagy élmény volt, síeléshez fogható :-)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.