Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hol lehet jóáron snowboardot venni? topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2013.09.17. 12:12
Én az utóbbi években azt tapasztaltam, hogy szinte nincs az a bolt, ahol vmi kedvezményt ne lehetne kicsikarni belőlük, még akár a legnagyobb szezon közepén is. 100ezer azért csak 100ezer, lassan alig kapni új deszkát ez alatt. Ők is tisztában vannak vele, hogy ha te odamész, akkor venni akarsz. Ő meg eladni. És ha te nem viszed el, nem biztos, hogy bárkinek is fog ugyanaz a cucc kelleni.
Ha meg ismerős vagy már az adott boltban, akkor meg pláne számíthatsz kedvezményre. Legalábbis én ezt tapasztalom már évek óta, főleg hardware téren, ruhában meg nekem megfelelnek az akciós cuccok. :)
Előzmény: (Bélapó 160643)
Harlequin
125 élménybeszámolót írt
125
12 éve tag
2013.09.17. 11:18
Ez igen egyszerű, valószínűleg nem ugyanannyi pénzt tud rászánni erre mint én, vagy más.
Előzmény: (Bélapó 160640)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2013.09.17. 10:20
Tök igazad van! Ruhát én is akciósan vettem! A deszkával nincs szerencsém a Skyboy-nál majd minden lap le van értékelve csak az nincs, amit én szeretnék!
Előzmény: (badzoli 160642)
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2013.09.17. 09:47
Szerintem, ha valaki el akarja kezdeni ezt a sportot (vagy bármilyen másikat) és szeretne egy megközelítőleg teljes felszerelést, akkor érdemes az akciók között keresgélni. Főleg ruházat tekintetében. Aztán, ha már megy minden és cserélni kell valamelyik komponenst, akkor már érdemes jobban körülnézni, hogy a megfelelő és ne a legolcsóbb darabbal pótoljuk. De ettől még érdemes nézelődni, sokat lehet szezon végén fogni az árakon. Én spec a kötésemet vettem április elején, szerencsém volt, mert pont ezt a modellt nézegettem, tehát jóljártam. A bakimat Svájban vettem, épp hazafelé egy túráról, az nem volt tervezett, de nagyon jó áron volt és nem is bánom azóta se. A Nitro lapom viszont tudatos választás volt, igaz, azon is volt némi kedvezményem, de az már kapcsolati alapon.
De például snowboard ruhát még talán sosem vettem akción kívül, pedig csupa márkás, jó minőségű (protest, o'neill, analog, fundango) cuccaim vannak.
Előzmény: (Bélapó 160640)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2013.09.17. 09:19
Érdekes, Minerel ebbe a topikba még nem írt! Pedig ért a boardhoz! Lehet, hogy nem akciók, hanem paraméterek alapján választ? Én is 5-6 évente váltok (most épp' aktuális) de amit kinézek magamnak, so'se' akciós.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.