Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síléc választás topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
2013.10.28. 14:40
Gyakorlatilag bármelyik bolti SL léc jó választás lehet.
Nálam a favorit az Atomic Redster D2 SL és Edge SL. Ár/értékben viszont egy Elan SL Fusion vagy SLX Fusion lehet a legjobb.

Én hasonló paraméterekkel Atomic Race TiSL-t használok pár éve és idény végén Redster D2 Sl-re tervezem a váltást.
Előzmény: (Flow 161863)
Flow
1 élménybeszámolót írt
1
10 éve tag
2013.10.28. 09:22
Sziasztok!

Úgy döntöttem, hogy idén "eldobom" a régi, örökölt lecemet, és a noname puha bakancsomat, és beruházok ez rendes felszerelésbe. Ezzel kapcsolatban szeretném a véleményeteket kikérdezni.

Adataim:
- 185 cm
- 85 kiló
- sítudás: 5-5,5/10 piros pályákat kedvelem, a feketék sem jelentenek gondot, de a nehezebbeken elég görcsösnek érzem magam. Szeretem a fordulékonyabb, kontrolláltabb stílust, a 100-zal leszáguldás nem az én világom.
- szeretnék fejlődni
- szinte csak pályán sízek, ezért ilyen leceket nézegetek... de ha neadjisten olyan lécre esik a választás, ami részint alkalmas műveletlenebb részre is, akkor biztos, hogy kipróbálnám, ahol csak van erre lehetőség!
- irányár: 400-500 Eur + bakancs


A lexikális tudásom a felszerelések világában a nullához konvergál, úgyhogy igyekeztem utátanézni kicsit a dolgokanak, de őszintén szólva pár óra google után is félek dönteni százezrekről.

Igyekeztem olyan leceket keresni, amelyek tetszenek, és nagyjából fedik a kívánalmakat. A favorit eddig a következő:

http://www.elanskis.com/en/product/amphibio-12-fusion.html

Esetleg van, aki mást javasol? Minden válasznak nagyon örülnék, mert kicsit elveszett googlehuszárnak érezem magam... :)

Üdv: Flow
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.