Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Bulihelyek az Alpokban topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
kiskakas8
63 élménybeszámolót írt
63
12 éve tag
2013.11.05. 21:24
Naagy Köszönet mindenkinek, főleg Breez-nek a sok jó tippért.
Előzmény: (breez 162013)
breez
38 élménybeszámolót írt
38
15 éve tag
2013.11.02. 10:44
Szia,

Én a helyetekben mindenképp Ausztriába,Salzburg vagy Tirol tartományba foglalnék.A sipályák minden esetben káprozatosak,és az Apres-ski lehetöség is rendkivül komoly..:)
A sihelyekhez tartozó komoly bulihelyek:

1: Ischgl-Trofana Alm,Nikki Stadl,Kuhstall,Pacha,Trofana Aréna,Paznauner Thaya(kora délutántól buli fenn a pályán minden nap)Ischgl buliban és jó sielésben kifogyhatatlan.

2: St Anton am Arlberg-hasonló zenész:)sielésben fantasztikus.
A Mooserwirt pedig a Talabfart mellett az Alpok egyik legjobb Apres-ski helye.

3: Sölden:Nekem sielésileg nem annyira jött be,de nagyon komoly hely szintén.A falu tele van Apres-ski lehetöségekkel,Fire and Ice az egyik legkomolyabb köztük,de itt is a Gigijoch felvonó tetején,és Hochsöldenben elég komoly bulik tudnak kialakulni már kora délutántól.

4: Mayrhofen(Zillertal)-Nagyon jó sipályák,és buli,buli,buli minden nap.

5: Tux-Zillertal:A helyet mindenki ismeri eldöntheti hogy akar-e az igazi szezonban gleccseren sielni,vagy sem.A bulihely viszont a Gletser-Jet 1 indulóállámásánal parádés,Hohenhaus Tenne a neve.

6: Gerlos(Zillertal Arena)A felvonók közelében nyüzsgö éjszakai élet van egész szezonban.

7: Saalbach-Hinterglemm-Ezen a pályrendszeren Hinterglemm a fiatalos bulisabb rész.A Reiteralm Talabfarton a Goasstall nagyon hires apres-ski hütte,buli minden nap.És komoly létesitmény van vele a szemben az esti si lehetöség aljánál is.

8: Schladming-Itt a tuxi Hohenhaus Tenne testvére a fökabinos aljában,délutántól-hajnalig buli minden nap...

9: Flachau-Wagrain- Mindkét falu fiatalos bulihelyekkel rendelkezik.Komoly delutáni apres-ski van Wagrainben a Flying Mozart pálya talabfartjánál minden délután.

Szerintem tudtam segiteni,ha ilyenben gondolkoztok,én ha ilyenek közt kell választani akkor Ischgl-t,Sölden-t,vagy St.Anton-t választanám.
Egy a lényeg,pénzt vigyetek magatokkal böven,mert egy sört cca.4-5euroért,a pálinkákat 2,5-3 eurótól (2cl) osztják.A délutáni apres-ski helyek látogatása ingyenes,de az esti kimondottan disco helyeken olyan 8-15 eurós belépök vannak.
Jó sielést,és bulizást.....
breez

Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.