Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Símárkák: Head vs Atomic, és stb... avagy mit,miért? topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Sizsuzsa
121 élménybeszámolót írt
121
14 éve tag
2013.11.27. 06:10
2...
Előzmény: (Xero 163032)
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
2013.11.27. 02:02
Én azért idevenném a Stöcklit is, igaz ez lehet kisebb márka is.

Valamint ha úgy vesszük ezek a márkák a húzónevek pályán és allround kategóriákban, viszont vannak még nagy nevek.
Mondjuk nekem egy Kastle BMX a nagy vágyam, ami számomra az egyik legszimpatikusabb freeski gyártó, de ott van még a K2, Armada, Blizzard akik jó off piste dolgokat raknak össze a nagy neveken túl.
Előzmény: (huligan 162900)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2013.11.25. 10:41
A Head nagyon jó.
Minden lécgyártónál meg van ugyan az a jó minőség és kb ugyan abban az árban. Kivéve talán az Elan, az mindig alacsonyabb árban egy árnyalattal. (az Atomic meg a legdrágább)

A top márkáknál az ízlés határozza meg, ki mit istenít...

Én Atomicos vagyok, de síeltem már mindenfélével.

Top márkák szerintem: Rossignol, Stöckli, Elan, Atomic (Salomon), Head, Völkl, Nordica, Fischer.

Ezeken kívül van még számos kisebb márka, ami tudja a mindenkori top minőséget és menettulajdonságokat.

U.i.: Az árak esetében kiskereskedelmi lista árat értettem, a valóságban ez teljesen vegyes képet mutat.
Előzmény: (zkazsi 162853)
gaboca
3374 élménybeszámolót írt
3374
15 éve tag
2013.11.24. 22:22
Mondjuk azt lehet két oka, az elégedett felhasználók nem nagyon írogatnak, simán csak használják a felszerelést. A másik lehetőség a teszteket lehet befolyásolni ha megfelelő gazdasági erő és akarat van a háttérben, ki-ki választhatja a számára szimpatikusabb lehetőséget. :-)
Előzmény: (zkazsi 162853)
zkazsi
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2013.11.24. 11:45
Egy talan furcsa kerdes, de illik ide: a Head-et miert nem emlegetik a legjobb lecek kozott forumokon?

Ebben a topikban is csak a cimben szerepel, de senkisem emliti aztan. Tesztekben jol szerepelnek a Head felszerelesek, de valahogy nem latom oket sokat emlegetni sehol, se magyar, se kulfoldi forumokon. Mit gondoltok, miert?

(En nem vagyok profi, de Head bakancsom van, most pedig egy Rev85 leccel szemezem...)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.