Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik lécet válasszam? topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
2013.12.02. 00:46
1. Ez már biztosan teljesen kipuhult. Nem venném meg.
2. Nem ismerem, nem is találtam semmit róla.
3. Ezt sem ismerem, de utána olvasva ez tűnik reális választásnak a három közül.

Én körülnéznék osztrák ebay-en esetleg Elan SL/SLX vonalon is.
Előzmény: (iceman88 163296)
iceman88
7 élménybeszámolót írt
7
10 éve tag
2013.12.01. 10:45
Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Síléc vásárlás előtt állok. 175 cm magas vagyok és majd 110 kg. Eddig kb. 30 napot síeltem, évente 7-8 alkalommal szoktam síelni. Változó, hogy mikor hogyan szeretek síelni. Van amikor csak poroszkálok vagy normál tempóba síelgetek nagy íveket húzva és van amikor szeretek gyorsan rövid kanyarokkal lefelé menni. Eddig csak pályán síeltem a freeride-ot még nem próbáltam és nem is nagyon tervezem.

A segítségeteket kérném a megfelelő síléc kiválasztásában. Mi lenne az ideális sílécméret a számomra?

Alapvetően használt carving lécben gondolkodtam max. 50 000,- ért. Jelenleg 3 lehetőségem lenne:
1. Atomic SL 9 160cm-es 35e
2. HEAD REV 3 vagy 4 163 cm árat egyenlőre nem tudok (ráadásul a neten se találtam semmit erről a lécről)
3. Blizzard Magnum 7.4 163 cm (új) 70e

Nektek mi a véleményetek a 3 lécről? Ti melyiket javasolnátok ezek közül? Illetve tudtok-e esetleg valamit javasolni akár újat, akár használtat ebben az árkategóriában? (50- nagyon max 60-70 eFt.)

Köszi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.