Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Milyen snowboardot érdemes vásárolni és hol vegyem meg? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
SZIA
3 élménybeszámolót írt
3
10 éve tag
2014.01.03. 08:55
Kicserélem, nem probléma. Csak attól tartok, hogy gyengébb fonalat sikerül vásárolnom és minden nap köthetem újra.
De beviszem és reménykedem. :)
Köszi!
Előzmény: (badzoli 165711)
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2014.01.02. 23:50
Amit találtál, az a Burton külső gyorsfűzős rendszeréhez van.
A bélésnél is hasonló zsinórt használnak, de ott ugye egy rögzítő fogas-csúszka van ráfűzve, ami megszorítja. Szerintem menj el egy vitorlás/hegymászóboltba, vidd magaddal mintának az eredeti fűzőt és próbálj meg ugyanolyan átmérőjűt szerezni. Aztán magadnak is ki tudod utána cserélni, kb 10perc maximum.
Ez a költséghatékony.
Ha megkeresed a bakancs forgalmazóját, ők esetleg tudnak adni/szerezni tartalékfűzőt, de drágább lesz és nagy eséllyel azt is magadnak kell cserélned.

A külső gyorsfűzők cseréje már macerásabb, nekem a Burton Ruleren volt cserélve az egyik és láttam, ahogy a Store13-ban cserélte Mészi, azt otthon, home-made nem biztos, hogy meg tudtam volna csinálni, elég spéci a zsinórvezetés, kell hozzá egy spec befűző is, meg spéci vékony zsinór kell hozzá.
De a béléseknél (általában) csak arra kell figyelni, hogy a csúszka farkasfogaiba illeszkedjen az új zsinór.
Előzmény: (SZIA 165704)
SZIA
3 élménybeszámolót írt
3
10 éve tag
2014.01.02. 20:31
Hello!
Elszakadt a cipőbélésem fűzője. Eddig csak ezt találtam:

http://www.skiing.hu/shop/snowboard-felszereles/snowboard-kiegeszitok/burton-speed-zone-lace-kit-12

Mi a helyes megnevezése ennek a típusú fűzőnek és/vagy hol lehet még kapni? (esetleg olcsóbban)

Köszi,
Imi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.