Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Átruházható síbérlet szülők részére topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2014.01.03. 16:04
Áthoztam ide a Chopok topikból, mivel másokat is érinthet + talán másoknak is van ötlete ezzel kapcsolatban.

Az eredeti téma, hogy Chopokon van szülői napijegy (1 deň rodičovský), amely 42 vagy 44 euró, attól függ melyik szezonban mentek. Ez átruházható a két szülő között. Ez nem annyira rossz, hiszen a normál napijegy pedig 35/37 euró.

Még annyi, hogy vásárlásnál mindkét szülőnek a kasszánál kell lennie.
Előzmény: (Koty 165749)
Koty
862 élménybeszámolót írt
862
17 éve tag
2014.01.03. 15:21
Ez itt OFF, de nincs olyan lista, hogy mely síterepekre - engem főleg Ausztria érdekel - létezik ilyen vagy hasonló mint a szülői napijegy?
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2014.01.03. 13:55
Biztosan van, legalább is a fontosabb lifteknél, mivel ugyanaz a rendszer üzemelteti mindkét oldalt. Én nem kockáztatnék.

Ezzel szemben van szülői napijegy (1 deň rodičovský), amely 42 vagy 44 euró, attól függ melyik szezonban mentek. Ez átruházható a két szülő között. Ez nem annyira rossz, hiszen a normál napijegy pedig 35/37 euró.

Még annyi, hogy vásárlásnál mindkét szülőnek a kasszánál kell lennie.
vaszilyeva
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2014.01.03. 13:43
Tudna arról valaki mondani valamit, hogy Chopok délen is van-e arcfelismerős ellenőrzés a síbérlethez? Férjemmel felváltva szeretnénk majd vigyázni a kisfiúnkra és lehetőség szerint csak 1 bérletet szeretnénk venni, de korábban olvastam, hogy Chopok északon valakit letiltottak a csere miatt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.