Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Átruházható síbérlet szülők részére topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Koty
862 élménybeszámolót írt
862
17 éve tag
2014.01.03. 19:22
Köszi, jó ötlet a külön topik.
Gyűjtsük az infókat az ilyen lehetőségekről!
Még 1-2 szezont így "kell" síelnünk, de aztán remélem már együtt csapatjuk kis Kottyal :)
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2014.01.03. 16:10
Ilyen listáról nem tudok. Érdekes, ha létezik is ilyen jegy, a síterepek nem reklámozzák. Pl. egy friss külföldi fórumbejegyzés Maria Alm (ski amadé) terepéről. Németül van, de tudom, hogy nálad ez nem gond :)

"Hallo zusammen,

kurzes Update von mir aufgrund der positiven Erfahrung in der letzten Woche. Wir waren mit unserem Sohn (noch nicht ganz 3 Jahre alt) in Maria Alm, was zur Sportwelt Amade gehört. Dort gibt es einen Skipass für "junge Familien". Beim Kauf an der Kasse müssen Vater, Mutter und Kind (unter 3 Jahre) mitkommen und der Skipass ist mit einem Familienfoto versehen. Dieser Skipass kostet genauso viel wie der normale Erwachsenenpass ist aber zwischen den Eltern jederzeit übertragbar.

Super Service der Sportwelt Amade!

Nicht verstanden habe ich, warum man dieses nicht marketingtechnisch nutzt. Dieser Skipass taucht auf keiner der Preislisten auf. Wir wurden (auf Nachfrage ob es so etwas gibt) von einer netten Mitarbeiterin darauf aufmerksam gemacht."

Szóval, elvileg van ilyen, de nem reklámozzák. Az egész családról készítenek és képet, és pont annyiba kerül, mint a normális napijegy.
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2014.01.03. 16:04
Áthoztam ide a Chopok topikból, mivel másokat is érinthet + talán másoknak is van ötlete ezzel kapcsolatban.

Az eredeti téma, hogy Chopokon van szülői napijegy (1 deň rodičovský), amely 42 vagy 44 euró, attól függ melyik szezonban mentek. Ez átruházható a két szülő között. Ez nem annyira rossz, hiszen a normál napijegy pedig 35/37 euró.

Még annyi, hogy vásárlásnál mindkét szülőnek a kasszánál kell lennie.
Előzmény: (Koty 165749)
Koty
862 élménybeszámolót írt
862
17 éve tag
2014.01.03. 15:21
Ez itt OFF, de nincs olyan lista, hogy mely síterepekre - engem főleg Ausztria érdekel - létezik ilyen vagy hasonló mint a szülői napijegy?
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2014.01.03. 13:55
Biztosan van, legalább is a fontosabb lifteknél, mivel ugyanaz a rendszer üzemelteti mindkét oldalt. Én nem kockáztatnék.

Ezzel szemben van szülői napijegy (1 deň rodičovský), amely 42 vagy 44 euró, attól függ melyik szezonban mentek. Ez átruházható a két szülő között. Ez nem annyira rossz, hiszen a normál napijegy pedig 35/37 euró.

Még annyi, hogy vásárlásnál mindkét szülőnek a kasszánál kell lennie.
vaszilyeva
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2014.01.03. 13:43
Tudna arról valaki mondani valamit, hogy Chopok délen is van-e arcfelismerős ellenőrzés a síbérlethez? Férjemmel felváltva szeretnénk majd vigyázni a kisfiúnkra és lehetőség szerint csak 1 bérletet szeretnénk venni, de korábban olvastam, hogy Chopok északon valakit letiltottak a csere miatt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.