Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Friss üzenetek topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2014.01.06. 14:11
A probléma nem új keletű már jeleztem hasonlót, de más is https://sielok.hu/forum/viewtopic.php?t=13778
Mostanában nem tapasztaltam, bár azóta telót cseréltem.
Előzmény: (csabor 166017)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2014.01.06. 14:05
Szia!
Félre értés ne essék, nem benneteket akarlak molesztálni, csak furcsa volt.
De nézzük amire emlékszem:
- fórum új hozzászólás írása
- mobil verzió, wifi, androidos mobil
- az arányt majdnem eltaláltad. Kb 6-7 üzenetből veszett el 2-3. Kettő teljesen, egyből egyetlen szó maradt. A teljesen elveszetteknél nem jelent meg a listában az új üzenet, a félig "elveszettnél" igen. Az elveszetteknél az üzi listát láttam a tetején az új üzenet írása címmel.
- az időpontot nem tudom. Egyik Klippitz-en reggel 8 felé. (ezt később módosítottam újra odaírtam a szöveget.) A másikak valószínű előző nap, de pontosabbat nem tudok. (bocsi)

Ennyi amit tudok. Számomra nem lényeges a dolog, a wifire gyanakszom. (Ilyen problémára más is panaszkodott, aki írt vagy 10 soros hozzászólást, s az küldéskor nyomtalanul elszállt)

Üdv: Csabor
Előzmény: (zadmin 165996)
zadmin
290 élménybeszámolót írt
290
19 éve tag
2014.01.06. 09:18
Szia Csabor!

Minél pontosabb a hibajelzés, annál nagyobb az esélye, hogy tudunk tenni valamit.
- Fórumozásról beszélsz, ugye?
- Mobil verzió, vagy normál verzió?
- A 'hozzászólások egy része nem megy át' az mit jelent? Írtál 5 üzenetet, és abból 2 elveszett? Vagy írtál egyet, aminek a fele veszett el?

Ha a fórumba beírok egy új üzenetet, azonnal látom, hogy az üzenet megjelenik. Ezek szerint Te nem láttad az üzeneted, ha jól értem. Akkor mit láttál, milyen képernyőt?
Mikor történt ez, minél pontosabban, ha lehet?
Előzmény: (csabor 165989)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2014.01.06. 06:33
Érdekes jelenségre figyeltem fel.
Síelni voltam, s az egyes helyeken lévő wifi rendszert mobillal használva feltűnt, hogy a hozzászólások egy része nem "megy" át.
Semminemű értesítést a hibás üzikről nem kaptam, csak később "nagygépen" megnézve derült ki, hogy nem ment át néhány üzenet.

Mit kellene csinálnom, hogy legalább hibajelzést kapjak az üzenet elküldéséről?

Csabor
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.