Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Schladming 4 hegy: Planai - Hochwurzen - Reiteralm - Hauser Kaibling topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
pigeon
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2014.01.13. 12:47
Szia,

köszi a segítséget. Valószínű majd fönt próbálkozunk a szánkózással. És azért még bizakodó vagyok, hátha jövő vasárnapig jön még némi havazás. De gondolom, a fenti pályák jó minőségűek. A honlap szerint minden pálya TOP, porhavas állapotban van, de azért ezt picit kétkedve fogadom:-)

Linda
Előzmény: (sznandi77 166697)
sznandi77
5 élménybeszámolót írt
5
11 éve tag
2014.01.13. 09:59
Szia!

A kabinos nagy felvonó (Meki melletti) alsó állomásánál, a bár fölötti részen van az oktató pálya, ahol van varázs szőnyeg is. A felső állomásnál is van oktatópálya ott voltak többen is, de ott egy köteles húzó van csak.

Most jöttünk haza az alsó részeken elég rosszul állnak a hóval.

Szánkózni nagyon nincs hely a jelenlegi hóviszonyok melett.
Előzmény: (pigeon 166380)
pigeon
38 élménybeszámolót írt
38
16 éve tag
2014.01.09. 14:19
Sziasztok,

síoktatót keresek Hauser Kaiblingra, január 26-ára, néhány órára 8 éves kislányom mellé, de akár nekem vagy a páromnak sem ártana némi okítás. Előre is köszi a segítséget!

Illetve kérdésem is van: a síterep honlapján azt olvasom, hogy van valahol varázsszőnyegük - már síeltem itt, de még nem találkoztam vele. Hol van ez eldugva? És ti hol szánkóznátok itt egy kis kétévessel? Mi anno nem nagyon találtunk olyan helyet, ahol biztonságosan el lehet matatni egy kisgyerekkel. Anno a 2A pálya alján, a parkoló felé eső ratrakolt részen próbálkoztunk, de néha itt is előfordult egy-egy "versenyző", szóval nem volt igazán biztonságos...

Linda
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.