Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Sí szerviz és sí kölcsönző topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
keskesonka
180 élménybeszámolót írt
180
16 éve tag
2014.01.24. 15:49
Sziasztok! Nem szoktam ilyen üzeneteket írni, de most kivételt tesztek.

Soha a büdös életben ne menjetek, ha léc javításról van szó, még véletlenül sem a HEFA közelébe. SOHA. Ősszel elvittem a lécemet egy "talpfelújításra" 6000-ért "az ország legmodernebb gépeihez stb." annak ellenére, hogy már hallottam egyet s mást róluk Még márciusban sikeresen raktam egy kővel egy durván 6 centis 2-3 mm széles hibát a kantni mellé (volt ahol teljesen feljött a műanyag) meg még pár helyen kapott a kantni mellett, meg egyéb szarságokat a talpra. Gondoltam azért ezt mégiscsak jobb szakszervízre bízni. Bárcsak vittem volna fel inkább Pestre. Na szóval "megcsinálták", kétszer csúsztam vele azóta hát már látszik, hogy a talpalás szar, ezen kívül most vettem észre, hogy kezd szétjönni a kantni melletti toldás a "nagy" hibánál (oké mondom, lehet követ kapott v vmi ilyesmi, belefér, pech) de utána kicsit megnyomkodtam és a körmömmel be tudom nyomni a kantni mellett(!). Máshol ahol voltak egyéb hibák (szintén a kantni mellett) a "javítás" jön ki, a rozsda meg megy be (szobában volt tárolva, letisztítva). Jövő pénteken megyek 1 hétre síelni, remélem kibírja, és nem fogja kiszedni egy óvatlan kő a kantnimat (lehet kicsit beszari vagyok, de nem szeretnék kint ezzel foglalkozni). Tudtok valami jó szervizt, lehetőleg Budapesten aki megcsinálja ezeket a hibákat és normálisan? Ha megjövök mindenképp elviszem.

Üdv: Soma, aki utálja ha valaki szar munkát végez.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.