Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hova? Mikor? Mire kell figyelni? - Tanácsok síterepválasztáshoz topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
srich
15 élménybeszámolót írt
15
11 éve tag
2014.01.27. 10:57
Köszönöm a tanácsokat!
Előzmény: (Viri 167893)
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2014.01.25. 20:52
Igen az sokkal kisebb rendszer, és Bécs közelsége a hétvégeken nagy tömegeket vonz, illetve Magyarországról is sokan mennek hétvégente.

Viszont ha Schladming mellett döntötök, akkor ajánlok egy bejáratott szállást, ahol már többször is voltam. Igaz nem Schladmingban, hanem Ramsauban van, de a síbusz megállója a ház előtt van, amelyik a Planai és a Dachstein gleccser között közlekedik. A gleccser a ház mögött. Ezen a linken meg tudod nézni, persze a sielok.hu weboldalon is fent van.

http://www.gleccserles.hu/index.php
Előzmény: (srich 167886)
srich
15 élménybeszámolót írt
15
11 éve tag
2014.01.25. 18:43
Köszönöm, még nem jártunk arra, utánaolvasok!
Közben az egyik legközelebbi megoldást nézegettem, ahol még szintén nem voltam: Semmering-Stuhleck ... bár ez lényegesen kisebb pályarendszer.
Előzmény: (Viri 167818)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2014.01.24. 19:46
A Schladming - Dachstein régiót ajánlom, ha még nem voltatok, de ha igen akkor meg tudjátok milyen remek, nagy pályarendszer. Nem utolsó szempont, hogy ott a Dachstein gleccser is.
Budapestről mindössze 492 km és majdnem végig autópálya!
Előzmény: (srich 167779)
srich
15 élménybeszámolót írt
15
11 éve tag
2014.01.24. 12:05
Sziasztok! Tudnátok ajánlani síterepeket márciusi hosszúhétvégés síeléshez? Fő szempontok, hogy autóval ~5óránál ne legyen messzebb Budapestről (ha kevesebb csak jobb) és lehetőleg minél nagyobb, változatos legyen a pályarendszer középhaladó sízők részére.
Hochkaron már voltunk párszor, hasonló vagy kicsit nagyobb pályarendszerre gondoltunk.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.