Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a 3 völgy: Val Thorens, Les Menuires, Meribel, Courchevel topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Békássy Szabolcs
120 élménybeszámolót írt
120
19 éve tag
2014.01.27. 21:36
Te tényleg nagyon gyors síelő vagy :) minden elismerésem :) nálam nem csak a gyorsaság számít, szeretek szeles íveket húzni a pályára ;) nekem az nyújtja a síelés élvezetét ;) egyébként a te okfejtésed alapján az egyenlet két oldalán egyenlőség van :) 20 %t nem síeltél be! tehát maradt 480 km amit megtettél :) ez 6 napra elosztva napi 80 km-t jelent! Ezt simán megcsinaltad, hiszen Schladmingban is 70 km-t mentél egy nap. Ehhez képest plusz 10 km naponta elenyésző, hisz itt nem kellett sorba állnod... (Lehet itt nem is pihentél) Szóval szerintem Te tudsz nagyon síelni, s lecserélheted feketére a piktogrammot Te is :)
Fidosan
189 élménybeszámolót írt
189
13 éve tag
2014.01.27. 01:10
Hát arra én is kiváncsi lenék hogy lehet besíelni 1 hét alatt a 3 völgyet :) nekünk még mindíg vannak kimaradt pályák persze nagy kedvencek is, pl a reggelente jeges feketével kezdés nem a kávéra vonatkozott, hanem arra hogy korán fel a pointa de la masséra, onnan le a masse feketén, arról rá a piros fred covillire, azon le a masse 2 kabinoshoz, onnan pedig a kék les enversesen vissza a doron ülőlifthez, azon át a túl oldalra, onnnan vissza a városközpontba, egyenesen a roc des 3 marches 1 kabinoshoz, azon fel, onnan egy rövid kéken a becca ülőliftre, és onnan a beccán majd a kék folytatásán vissza a központba...szinte minden nap ezzel indítottunk, egyszerűen nem lehet megunni,(a becca annyira jó ívű kellemesen meredek széles piros pálya, hogy volt amikor 10-12 szer visszamentem,) jó kis csapatós hosszú móka így egyben gyakorlatilag bármilyen pályaállapotban élvezetesen megcsinálható,nem tudom mennyi lehet km ben... sok.. azután már bár mi jöhet akkor is fülig ér a szánk ha a nap így indul :D amit még nem értek... az eltévedt ...másik völgyben ragadt síelőket... volt hogy dél körül kitaláltuk és lazán megjártuk a les menuires-courchevel oda visszát, minden ki van táblázva, térképek minden központi csúcson, órák a lifteknél, ... átlagos sítudással gond nélkül kényelmesen el lehet kirándulgatni.... jah és liftre várni még nem kellett sosem 5 percnél többet, a ski in -ski out pedíg verhetetlen..eddíg minden szálláson szinte becsúsztam a sítárolóba...a teraszunk most egyenesen a pointe de la masséra nézett, ha kellett nyomatták a hóágyúkat és egész éjjel dolgoztak a ratrakok...ha éjjel esett, reggel is ármentek még rajta, ennél többet ők sem tehetnek, innen már a síelőn múlik, élvezi vagy nyafog...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.