Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Filmezés sízés közben / fejkamera tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
srich
15 élménybeszámolót írt
15
11 éve tag
2014.01.28. 12:12
Én a ki/bekapcsolás eltérő hangjára igyekszem mindig figyelni, de tipikus életkép volt (több felvételen is megörökítve :), hogy barátokat kérdezem megy-e a felvétel...
Szeretem ezt a kamerát, de tény, hogy a rögzítési lehetőségeken lenne még mit javítani.
Előzmény: (lroberto 168130)
lroberto
62 élménybeszámolót írt
62
14 éve tag
2014.01.27. 22:14
Sikerült tesztelni síelésnél! Én is gyorsan beszereztem a kisebb tokot! Meglepő módon nem párásodott, bár ebbe tokba szerintem már nem férnek bele a lapok...

A kisebb tokkal is iszonyatosan húzta a szemüveg pántot, így végül Én is a sisak tetejére ragasztottam egy ADP-BH1 közbeiktatásával.

Illetve az egyik talpat felcsavaroztam a botomra, így onnan is tudtam használni, valamint a fejtpántos tartót a vádlimra/bakancs szárára húztam, onnan is szuper felvételek készültek a lécek mozgásáról.....

Egyébként egy távirányító nagyon kellene hozzá, az RM-LVR1 egyenlőre baromi drága. Ezt kiváltva egy dekás Kalenji tokkal próbáltam mobiltelóról vezérelni, de sokkszor szétkapcsolt........és vezérelni is egy vékony touch kesznyűbe lehet, ami hidegben elég gázos, főleg ha PerecPisti is befigyel :)Ennek következtében maradt a láthatatlan kapcsolgatós módszer, amit +szívtam egy párszor, mert sí helyett a liftezést vettem :(
Előzmény: (srich 167782)
srich
15 élménybeszámolót írt
15
11 éve tag
2014.01.27. 10:56
A Sony-hoz is van gyári páramentesítő lap:
http://www.sony.hu/product/cac-other-accessories/aka-af1
Előzmény: (sun2005 167985)
sun2005
1 élménybeszámolót írt
1
12 éve tag
2014.01.26. 20:04
A kamera nekem is párásodott, nagyon zavaró módon. Váltottam GOPRO-kamerára. Viszont ehhez a kamerához lehet páramentesítőt kapni, lehet hogy érdemes lenne kipróbálni ezt a Sony kameránál is.

http://gopro.zone.hu/tartozekok/4-anti-fog-inserts.html
Előzmény: (lroberto 165225)
srich
15 élménybeszámolót írt
15
11 éve tag
2014.01.24. 12:17
Szia!
Nekem is ilyen Sony AS15 kamerám van, síeléshez az idei szezonban használtam először.
Első bevetése nálam is rafting/canyoning-on volt, ott a sisakon fejpánttal használtam, szuper felvételek lettek, párásodás egyszer sem jelentkezett. Viszont érezhetően oldalra húzta a fejem, így síelésnél már fixen felragasztottam a sisakom tetejére. Nálam bevált.
/pluszban megvettem hozzá az SPK-AS2 tokot is, ami sokkal kisebb (csak 5m-ig vízálló), így kényelmesebb, kezelhetőbb.
Előzmény: (lroberto 165225)
lroberto
62 élménybeszámolót írt
62
14 éve tag
2013.12.27. 17:17
Sziasztok!

Használ valaki SonyAS15 kamerát síeléshez? Mivel küszöbölhető ki a tok párásodása? Hová érdemes rögzíteni?

Síelésnél még nem használtam, de raftingnál amint víz érte a tokot párásodott is! Van hozzá semüvegpántra rögzíthető adapterem, azonban elég nehéz tokkal és húzza a pántot....

Sisakra nem merem "ragaztani", illetve a dőlésszögét sem tudom állítani!

Ha a lécek mozgását szeretném kmerázni hová kellene rögzítenem?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.