Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Arnoldstein topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2014.02.06. 09:57
Mi is ott voltunk pont ugyanebben az időszakban.
Az első napokban amikor a lenti részeken nem igazán volt már hó, a ratrak csak többet ártott volna, mint használt.
Amikor meg szakad a hó akkor szintén nem lehet ratrakolni. ha hideg van, akkor tudnak hóágyúzni, ha közben szakad is a természetes hó, annál jobb. A lényeg, hogy minél tartósabb alapot tudjanak gyártani, ha már eddig szegényes volt a mennyiség.
Én nem láttam benne hibát. Ha meg 2 nap alatt majd 2 méter hó esik (errefelé ez kb 80 éve nem fordult elő) az azrét extrémnek számít. Ilyen az időjárás, nem lehet mindig napos, hideg időben csúszni. A szűzhavat én például külön éveztem (ezért is vittem széles lécet is.
"lazaságnak" nem nevezném a körülményeket.
Nem értem a fanyalgókat. Az időjárás kezében vagyunk és vannak korlátok amik a pályaüzemeltetőket is érintik.
szerintem baromi jó hetünk volt! De persze ízlések és pofonok.
Ráadásul már a 10 éves lányom is roppantul évezte a friss havat, csak azt kereste, hol mélyebb. :-)
DSC-0040.jpg
carpark.jpg
Capture.JPG
DSC-0018.jpg
Capture02.JPG
hóbagoly258
2 élménybeszámolót írt
2
12 éve tag
2014.02.03. 12:11
Január 27-tól febr 1 ig voltunk. A pályákat egyáltalán nem kezelték. Helyenként szűzhó volt máshol meg kiálltak a kövek. Ratrakot csak elvétve láttunk. Bezzeg mikor elkezdett esni a hó a hóágyúkat is bekapcsolták, azzal verették a környező fákat, még véletlenül se a pályát. Nekem eléggé kiábrándító volt. Már harmadik alkalommal voltunk itt de ilyen pocsék még nem volt. Szinte csak magyarok voltak,nem szeretném hinni hogy ez volt a lazaság oka! Az a néhány ezer ember aki most itt megfordult nem biztos hogy még egyszer visszajön...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.