Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a SnowShow topikból

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2014.02.06. 20:38
Elő lehet venni de nem érdemes ! A legnagyobb felelős talán a lenti képen látható. Mondjuk őt én is elővenném ! :)
20140124-090138.jpg
tothlevente
379 élménybeszámolót írt
379
14 éve tag
2014.02.06. 20:16
Kedves Ferenc!

Ha valaki országos rendezvényt szervez, annak mindig van felelőse. Ha azt időközben lemondják, akkor a felelőst (szervezőt) elő lehet venni. A jog úgy fogalmaz, hogy gondatlanságból elkövetett károkozás.
Még egyszer hangsúlyozom, nem csinálok problémát abból, hogy elmarad a rendezvény. Olyannyira nem, hogy mindezek ellenére megyünk síelni a hétvégén. Csak nem kis károm van belőle. Nem a szállásra gondolok, mert azt igénybe veszem. Hanem a kivett szabira. Mi a hétvégén dolgoznánk, mert mint írtam ügyeletet látunk el. A helyettesítőt fizetni kell. Ez az én károm. De majd a síeléssel elszáll a bánatom.
Előzmény: (WéberF 168927)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2014.02.06. 00:05
Alighanem valamit én értettem félre. Valóban nagyon tájékozatlan lehetek (miben is?). Én csak a kérdésedre: "Kinek a felelőssége?" reagáltam. Sporttársi üdvözlettel WFeri
tothlevente
379 élménybeszámolót írt
379
14 éve tag
2014.02.05. 13:01
Kedves Ferenc!

Ebben sajnos nagyon tájékozatlannak tűnsz. Mint sporttárs nem csinálok belőle problémát, sőt még a szállásomat sem mondtam le, én ott leszek a családommal szombaton.
Előzmény: (WéberF 168851)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2014.02.04. 20:43
Bocs! De téli sportról lévén szó, ez mindenkinek a saját kockázata! Milyen felelősséget emlegetsz? Én is ma mondtam le az előre lefoglalt szállásomat (sajnálattal), de ez az én felelősségem volt, hogy mertem előre foglalni! Viccnek rossz egy ilyen kérdést feltenni. Főleg, ha tudnád, hogy a szervezőknek mennyi munkájuk volt az előkészületekben! WFeri
SnowShow
108 élménybeszámolót írt
108
12 éve tag
2014.02.04. 14:00
Kedves Levente!

Az időjárás nem tette lehetővé a II-es pálya megnyitását. Az I-es pályán szabályosan kapukat kiépítve és elkerítve nem maradna hely a versenyben nem érdekelt síelők számára. A versenypályát kora reggeltől du. 2-ig le kellene zárni. A síelők és a versenyzők aránya 4:1-hez.

A SnowShow csapata körülbelül 25 fő, akik mind családos és dolgozó emberek.

Megértem, hogy ezzel a döntéssel sokaknak kellemetlenséget okoztunk. Sajnáljuk, hogy így alakult!
tothlevente
379 élménybeszámolót írt
379
14 éve tag
2014.02.04. 13:52
Kedves Rendezők!

Lefoglaltuk a szállást, elcseréltük az ügyeletet és szabit vettünk ki. Kimondottan a rendezvény miatt.
Ez kinek a felelőssége?
Előzmény: (SnowShow 168810)
SnowShow
108 élménybeszámolót írt
108
12 éve tag
2014.02.04. 13:05
Kedves Barátaink!

A SnowShow Team arra az elhatározásra jutott, hogy a 2014-es rendezvényét elhalasztja. Nem kell rosszra gondolni, egyszerűen csak így működik a természet...

A Boda Pál Kupát nem tudnánk úgy megrendezni, hogy más síelőket, akik nem érdekeltek a versenyzésben, ne zavarjuk és jelentősen csökkentsük a mozgásterüket. Ebben a szezonban nagyon kevés a síelhető szabadnapok száma, ezért minden pillanatot ki kell használni! Ez lebegett a szemünk előtt nem más!

Szeretném felhívni a figyelmet, hogy ettől még nem áll meg az élet! A felvonók működnek, síelhető a pálya, szólni fog a zene és a jégpálya is üzemel majd. Nélkülünk kicsit színtelenebb és halkabb lesz a hétvége... De van aki ezt szereti!

Úgyhogy mindenki fel a hegyre!!!
cancelled.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.