Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mátraszentistván Sípark topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
SíoktatóPark
39 élménybeszámolót írt
39
13 éve tag
2014.02.08. 10:51
Na de 4.0! Azok a képek amiket készítettél, és látszik rajta, hogy "kint van a föld", azok nem is a működő pályákon készültek:) Ha jól látom, akkor talán a 3-as és 3-as 1-es közötti részeken lőtted őket. Szerinetm nem csak a felvonó alatt van 40-60 cm hó. Bár sajnos a gerincen tényleg lehetnek szakaszok, ahol ennél vékonyabb, és nem lehet átsielni teljesen a gerinc tetején:(. A pálya sehol sincs kilyukadva. Ilyenkor mikor olvad, ráadásul párás a környezet, a hó izzad, akkor előkerülnek elszineződések. Ezek egy ratrakolás után mindig eltünnek. A pályák számát illetően pedig kimaradt például a Síoktatópark is. A versenyzőknek jó volt a pálya minősége, ahhoz képest hogy + volt.
Előzmény: (4.0 169088)
4.0
93 élménybeszámolót írt
93
14 éve tag
2014.02.08. 06:33
Tegnap estere voltam fent. A hominoseg kifogasolhato volt inkabb hokasanak mondanam. Helyenkent csunyan kint volt a fold a 40-60 centi ho amit hirdet az uzemelteto csak a felvono alatti szakaszra igaz. Verseny volt a palya szelen ezert a tanulo palyaval eggyutt osszesen 2 palya volt hasznalhato bar lehet hogy azt a mukodo hosszut tobbnek szamoljak. 1 lift nem ment ami a hidon megy at fent. Csak a tisztanlatas erdekeben. Jot sieltem nincs negativ szajiz csak leirtam a tenyeket. A liftet leallitottak a vegen amikor meg voltak rajta minden jelzes nelkul a nepek meg csak neztek mert nem volt meg 9 ora.
20140207-203101.jpg
20140207-190835.jpg
20140207-210118.jpg
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.