Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Martin (Martinske Hole) topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2014.02.10. 06:16
Ha arra gondolsz, nem hógolyóztunk.
Előzmény: (Robin 169230)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2014.02.09. 23:56
Sok havatok azért nem volt !
Előzmény: (csabor 169149)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2014.02.09. 06:58
Bizony, vissza is fogok jönni jobb időben és nagyobb hóban.

(bocs, de net problémák miatt csak most tudtam néhány képet feltenni)

Csabor az élvezeti síelő
Előzmény: (- Marky - 169107)
SDC18832.JPG
SDC18838.JPG
SDC18841.JPG
SDC18837.JPG
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
- Marky -
753 élménybeszámolót írt
753
15 éve tag
2014.02.08. 11:06
Jó idő esetén érdemes visszatérni! Jó és nem is kicsi pályarendszer ez.

Tényleg nagy köd lehetett, mert mi anno mindent megtaláltunk egy pillanat alatt.
Előzmény: (csabor 169076)
Pulmy
869 élménybeszámolót írt
869
13 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2014.02.08. 07:51
Azért a Becherovka jól esett a Zlatyval :D
Előzmény: (csabor 169076)
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2014.02.07. 22:08
Szlovákiai körjáratunkon ide is eljutottunk. (A környéken sehol nem találtunk nekünk megfelelő terepet)
Az útról lekanyarodva egy aszfaltozott keskeny erdei út vezetett felfelé. Az út kezdetén egy sorompónál egy kedves bácsi figyelmeztetett bennünket, hogy 13 óráig csak felfelé lehet menni, aztán már csak lefelé. Lelkesen vágtunk neki az útnak, mert akkor még nem sejtettük milyen hosszú lesz. Nagyon keskeny volt az út, nem ártott az óvatosság az üzemeltetők részéről, Én szeretek hegyen vezetni, s tudva, hogy szemben nem jön semmi élvezetes utunk volt. Megjegyzem kint volt a hólánc tábla, de szerintem nem volt indokolt, nem is kérték. 800 méteres magasság fölött el kezdett csúszni az út. Az a négykerekes amit korábban utolértem, most szusszanhatott egyet. 1150 méterig kellett kapaszkodni, s a végén már gyakran egy helyben pörgött a kerék.
Még nem mondtam, de rendkívül nagy köd volt. Felérve semmit sem lehetett látni, Nem ismertük a terepet, s a tájékozódás érdekében senki nem helyezett ki egy táblát sem. Találtunk az épületek között vakon kanyarogva valami parkírozó helyet, s körülnéztünk.
Piszok hideg volt, mert fújt a szél is keményen. végül találtunk egy pályát amelyen a ködben vakon csúsztak lefelé néhányan. Pénztárt felvonót nem leltünk.
(végül kiderült, hogy ez egy kék pálya volt, ami levezetett az ülőszékes felvonóhoz. Mondjuk azt nem tudom, mi van, ha valaki lelkesen lecsúszik, s lent nem lel pénztárat, mert azt nem jelölte a térkép. Felengedik?) Volt egy körbár, tömve, aztán egy önkiszolgáló étterem, ahol nem áruétek alkoholt, s így végül egy másik étteremnél kötöttünk ki, ahol volt sör és helyi Apeh ellenőrzés.
Közben láttunk pénztárra emlékeztető faházikókat is. Nagyon kevés hó volt. Lehet, hogy jó időben ez egy remek terep, de mi ebből a ködben semmit sem fedeztünk fel.
Megvártuk a 13 órát s békésen lecsúsztunk a hegyről, kocsival.

Csabor az élvezeti síelő
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.