Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Ti-Tán Családi Kupa és Amatőr síverseny topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2014.02.13. 22:38
Anno én is versenyeztem, szervezőként is közreműködtem 'hóhordásos' pályán, pályatűzésben. Az eddigi bíztatásod nagyon sok energiát, reményt adott - de ez önmagában nem lett elég ahhoz, hogy bevállaljunk egy olyan eseményt, aminek a célja a jó hóviszonyok közötti Családi buli! A szervezésünk valójában csapatmunka, sokunk közös gondolkodása van a döntésünk mögött. (Lásd Maci-Laci hozzászólását!)
Szkita1 kérdése, hogy szakmai okok vezettek-e a halasztáshoz? No ez nem 'szakma', hanem emóció kérdése volt, gondolhatjátok, hogy mi sajnáljuk a legjobban, nem szerettünk volna belefutni egy rossz szájízű, félresikerült rendezvénybe, inkább vállalom a halasztás 'felelősségét'.
WFeri
Előzmény: (skioutlet 169678)
Szkíta1
709 élménybeszámolót írt
709
13 éve tag
2014.02.13. 22:02
Félre ne érts, nem bírálni szerettem volna a döntést. Gondoltam, hogy van szakmai indok, csak nem értettem. Köszi a magyarázatot és szurkolok a márciusi megrendezésért!
Előzmény: (maci-laci 169688)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2014.02.13. 21:26
Bár Feribá a zászlóvivő a témában de talán nem orrol meg rám ha Én válaszolok. Az esemény lemondása az Arénával történő folyamatos egyeztetés és a tagság által közösen kialakított konszenzus végeredménye. Nem volt könnyű döntés, mert gyakorlatilag minden előkészület sínen volt már, a rendezőség teljes mellszélességgel felkészült a feladatra. Tudom most azt mondod, hogy van hó a megrendezésre, de ez sajnos nem ennyire egyszerű. Természetesen a rendezvény nem a kukában landolt, csak várunk a megfelelő pillanatra. Mint azt már jeleztük, ha Frau Holle vagy az iccakai mínuszok kegyesek lesznek, akkor akár még márciusban, de ha nem akkor decemberben az Aréna támogatásával megtartjuk a rendezvényt.
Előzmény: (Szkíta1 169679)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Szkíta1
709 élménybeszámolót írt
709
13 éve tag
2014.02.13. 19:52
Én is éppen kérdezni akartam, hogy mi az oka a lemondásnak.
Péntek éjszaka még hóágyúzási lehetőség is lesz szerintem.
Előzmény: (skioutlet 169678)
skioutlet
837 élménybeszámolót írt
837
18 éve tag
2014.02.13. 19:46
Ti-Tán tudjátok.

Anno olyan síversenyeken voltunk, hogy csak a nyomvonalban volt hó, azt is az erdőből cipeltük ki.

Eplényben bőven lenne hó a versenyre. Nyilván van más oka is, hogy miért nem vertétek az ebet a karóhoz.
Előzmény: (WéberF 169631)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2014.02.13. 11:25
HALASZTÁS!!
Szomorú hírt kell közzétennem: A Ti-Tán Családi kupa és amatőr síverseny elhalasztása mellett kellett döntenünk!!!!
Ha Holle Anyó kegyes lesz hozzánk, akkor márciusban megpróbáljuk, ha nem, akkor december közepén! WFeri
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.