Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síelés kismamaként? topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
DLina
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
2014.02.18. 09:15
Alapból megfontolt síelő vagyok, és van biztos hátterem is. Jeges, rossz pályákon még csodás időben sem fogok elindulni. Most drukkolok, hogy jövő héten jó hóviszonyok, jó idő legyenek. :)
De ha nem jön össze, akkor sem leszek csalódott.
Előzmény: (mitro 169808)
DLina
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
2014.02.18. 09:09
Ez a mellény nagyon jó! :)
A ruha szerencsére nem kérdés, mert boardozok is, ahhoz van egy nagyobb ruhám, amibe elfér mindenféle protector. Így a pocaknak is lesz helye. :)
Előzmény: (Bunny 169844)
Bunny
1 élménybeszámolót írt
1
10 éve tag
2014.02.15. 23:42
24 hetesen a párom. A nadrágba egy szabóval beletoldattunk, hogy elférjen a pocak :-D

Hajrá! :-)
Előzmény: (DLina 169186)
193544-204987919514166-6796321-o.jpg
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
2014.02.15. 15:36
Én kb. 25 +/-2 hetes terhesen síeltem, de az mindössze csak két csúszás volt. Direkt nem vittem a felszerelésemet (rám sem jött volna a síruhám) az egyhetes sítáborba, nehogy engedjek a csábításnak. De a 3. napon nem bírtam tovább és egy kölcsönléccel muszáj volt csúsznom. Én teljes biztonságban éreztem magam, semmi para nem volt, de a családtagjaim megtiltották, hogy síeljek. Nem vitatkoztam. Mondjuk én jól eltöltöttem sétálgatással az időt, mert a nagyobbik fiúnk éppen akkor járt sísuliba, így jól jöttem én, aki hozta-vitte-etette-itatta a gyereket. I
Manapság inkább tényleg a sok kamikázétól kell tartani, ahogy Csősz is írja. Szerintem, ha nem is egész nap, de néhány csúszás belefér, fokozott óvatossággal. (lsd. maci-laci írását). "A virágnak megtiltani nem lehet, hogy ne nyíljék..."
Előzmény: (DLina 169186)
DLina
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
2014.02.09. 17:17
Sziasztok!

Síelt valaki nagyságrendileg 20 hetes kismamaként?
Idén a síelésünk idején pont ennyi idős terhes leszek. Imádok síelni, snowboardozni. A boardot eleve kizártam, a sível kapcsolatban pedig naponta gondolom meg magam. Csúszás vagy csak sétálás? Járt valaki hasonló cipőben?

Üdv: Lina

U.i.: A hivatalos ajánlással, miszerint terhesen ne síeljen az ember tisztában vagyok. A csúszás szerelmeseinek tapasztalataira lennék kíváncsi.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.