Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Donovaly topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
ArchiTomi
32 élménybeszámolót írt
32
17 éve tag
2014.02.19. 11:54
Amikor 2 éve voltunk, az akkor 5 éves kisfiam a sítérképen lévő S1 felvonó felső részénél lévő dombon szánkózott (ahol a térképen a sárga hóágyú van). A valóságban távolabb vannak a P1, P2 felvonók melletti pályák, mint ahogy az a térképen látszik. Ott nem zavarjátok a síelőket.
Előzmény: (tuckey 170077)
Chopoker
422 élménybeszámolót írt
422
16 éve tag
2014.02.19. 11:34
Igen, nagyon komoly hely Donovaly gyerek szempontból. Én el sem hittem volna, ha nem saját szememmel láttam volna. Minden ínyencség van a Funparkban, ahol magyarul is beszélnek, merthogy a főnök srác magyar!

A kulcs 4 betű, közte egy . (pont)
Az első kettő az a fehér "anyag", amin csúszunk (ékezet nélkül), a második kettő a magyar honlapok jelölése a pont után!:-)

Ha rám hivatkozol, akkor meleg fogadtatásban lesz részed (elárulom egyébként e nélkül is), de ha még szerencséd is lesz, akkor mindez a hidegben történik!:-)

Hiba lenne kihagyni! Hajrá-hajrá!
Előzmény: (tuckey 170077)
tuckey
25 élménybeszámolót írt
25
16 éve tag
2014.02.19. 07:51
sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Donovaly-ban lenne e hely ahol lehet szánkózni, nem hosszú lejtőre gondolok, hanem ami egy 2 éves gyerek igényeit kielégíti.max 10-50-m-es lejtő...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.