Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Arnoldstein topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
TamasE
6 élménybeszámolót írt
6
12 éve tag
2014.02.23. 21:01
Elnézést, bizonyára igazad van, mivel én gyereket nem vittem erre a terepre. Talán akkor inkább úgy fogalmaznék, hogy gyerekkel sokkal jobb síterepek is vannak a közelben, ahol egész más aspektusból ismerkedhetnek a síeléssel...
Előzmény: (szendre 170387)
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
2014.02.23. 19:00
Nem egészen értem a "gyerekkel semmiképpen nem ajánlanám" megjegyzésedet. Ahogy Te is írtad, kiváló terep azoknak akik most ismerkednek a síeléssel. Az én gyerekeim itt álltak először havon, élvezték a síovit, a remek kék tanulópályákat ahol megtanulhattak felvonózni tárcsással és csákányossal egyaránt, és jelenleg már a nagypályán csapatják. Tanulni kiváló terep, mert minden szint megtalálható, nem egy nagy pályarendszer ezért gyerekcsoporttal is előnyös, mert nem lehet nagyon szétszéledni.
Persze ízlések és pofonok...kinek mi jön be és kit mi köt egy adott terephez. Nem trollkodni akarok, de a gyerekekre vonatkozó megjegyzést tényleg nem tudom hova tenni.
Előzmény: (TamasE 170384)
TamasE
6 élménybeszámolót írt
6
12 éve tag
2014.02.23. 18:45
Eleinte kezdő síelőként ide jártam, de most már nem tudnék semmi érdekeset találni ezekben a pályákban... Csak azoknak ajánlanám, aki most ismerkednek a síeléssel, de azért nézzenek át azon a héten Gerlitzenre is (ha már 80%-ban amúgy is Sonnleitnben, vagy Seeleitnben laknak)... Gyerekkel semmiképpen nem ajánlanám.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.