Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hova? Mikor? Mire kell figyelni? - Tanácsok síterepválasztáshoz topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
schuht
130 élménybeszámolót írt
130
19 éve tag
2014.02.27. 14:14
Szerintem jó választás! Kedvenc helyeim a közelben: Zauchensee, s a másik irány Obertauern. Mindkét hely síbusszal is elérhető. Altenmarktban nagyon jó a nemrég épült fürdő (a kapszula csúzda a fiam kedvence volt!)
Megközelíthetősége is szuper!
Előzmény: (Szecsi 170221)
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
2014.02.21. 10:05
Köszönöm, de idő közbe eldőlt, Altenmarktra esett a választás.
Előzmény: (Stani 170219)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2014.02.21. 09:57
Szia, semmit nem számít, az utóbbi években a tavalyi szezont leszámítva március vége téliesebb volt, mint március közepe.

Én mindenképpen olyan régiót választanék, ahol van gleccser is, aztán ha jó a hó, akkor nyilván nem muszáj minden nap gleccserezni.

Kaprun-Zellnél maradva lehet síelni Saalbachban és Hochkönigen is, mindegyik szuper pályarendszer, kedvenceim közé tartoznak.

Szállásügyileg érdemes Zellben vagy körül megszállni és akkor Zell-Kaprun-Saalbach könnyedén elérhető, de Hochkönigre is odaértek 25 perc alatt kocsival.

Szállásban még segíteni is tudok ezen a környéken, ha érdekel. Nyugodtan írj privátot
Előzmény: (Szecsi 169672)
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
2014.02.13. 17:39
Március végén (25-e körül) ti melyiket javasoljátok az alábbiak közül egy hosszú hétvégés csúszásra? Első sorban az időjárás miatt kérdezem.

Kaprun-Zell am See vagy Wagrain-Flachau vagy Altenmarkt-Zauchensee

Kaprun-Zell am See-ben és Flachauban jártam már (Wagrain-Alpendorf rész kimaradt), Altenmarkt-Zauchensee eddig még kimaradt, Kaprunban márc.15 körül Flachauban februárban voltam. Szintén márc.15 körül BadKK-t is megjártam kétszer. Mindig más hóviszonyok voltak de nem tudom, hogy mennyire sokat számít az a cirka 10 nap márc15 és márc vége között.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.