Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a St. Corona - Unternberg, Simas-Lifte topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2014.03.01. 11:22
alapvetően ezek a kisebb síterepek a síklubbokból élnek, mert azok mindig ott vannak, ha szakad az eső vagy kevés a hó, akkor is. Nyilván egy bécsi, ha rossz az idő nem ül kocsiba, hogy síelhessen.

Amúgy az tény, hogy a bevándorlók döntő többsége, különösen, aki kétkezi munkából él nem síel. Mondjuk amikor Kaprunban és Zellben találkozok olyan helyivel (s van bőven), aki nem síel, az mondjuk furcsa, Coronán még megértem :)

Na jó, ez már kicsit off.
Előzmény: (Rosberg 170691)
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2014.02.28. 15:34
Afritz? Csak nem a Verditz sípályára gondolsz? Mert azt én is nagyon sajnálom. Igaz, hogy lassú, öreg egyszemélyes ülőszékese volt, de a pálya adottságai megérdemelték volna a felújítást.
Előzmény: (Rosberg 170691)
Rosberg
23 élménybeszámolót írt
23
10 éve tag
2014.02.28. 13:08
Nekem a szivem jobban sirt Afritz-ert, pedig ott sokkal jobb körülmenyek voltak. Egyreszt sokkal hobiztosabb volt, de hiaba ott is Bad Kleinkircheim meg Gerlitzen elnyomta öket. Ha valami nem gazdasagos nem lehet vele mit csinalni. Ausztriaban egyre dragabb a sieles es egyre kevesebb gyerek is jar sielni. 20-25 evvel ezelöbb meg termeszetes volt, hogy egy iskolai osztalybol mindenki tud sielni. Mara annyira felhigultak (törökök, jugok), hogy mar az osztrak gyerekek se nagyon mennek el sitaborba, a külföldi gyökerekkel rendelkezök meg plane. Es hat valljuk be ez a keleti dimbes-dombos videk mint Sankt Corona környeke nem nagyon vonzotta a turistakat. Egy napos vendegeik voltak fökent, meg a helyiek is siszünetbe Tirolba vagy Salzburgba jartak el sielni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.