Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Ausztria - hütték és dohányzás topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabor
3475 élménybeszámolót írt
3475
14 éve tag
2014.03.03. 12:18
Kicsit radikális lettem.. Kicsit?
Előzmény: (Lackó 153157)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2013.01.31. 18:01
Csatlakozom a véleményedhez, én is ismerem az érem mindkét oldalát.

Hozzáteszem, amíg bagóztam, sem szerettem a füstös helyeket, nem mentem be, ha bent büdös volt.
Mióta nem szívom, azóta sem zavar jobban a füst, nem utálom a bagósokat, persze most sokkal jobban megérzem.

Amíg szívtam, addig is azt vallottam, hogy a bagózásnak nincs helye zárt helyeken, vagy bárhol, ahol másokat zavarhat és mérgezhet. Gyerekeket pedig végképp nem!

Amúgy hiszem, hogy egyszerűen be kell tiltani szinte minden nyilvános helyen és kész, nem kell ezen ennyit filozófálgatni, emberjogoskodni.
Valljuk be, a "nép" buta, általában meg kell neki mondani "erővel", hogy mit lehet és mit nem. Aztán majd egy-két generáció, és szépen beépül az agyakba, mint norma, onnantól már jó lesz.
Kicsit radikális lettem, de ez van, bocs... :-)

Szívtam sokáig, és pontosan tudom, hogy ki lehet bírni egy órát egy étteremben rágyújtás nélkül, még senki sem pusztult bele, ha egy darabig nem szívta.
antikvárius
106 élménybeszámolót írt
106
18 éve tag
2013.01.20. 19:17
Némi megdöbbenéssel olvasom, hogy milyen sokan veszik védelmükbe a dohányosokat ezen a fórumon. (Húsz évig bagóztam, húsz éve abbahagytam. Úgy érzem ezért, hogy némi joggal ostorozhatom a zárt helyen - hüttében - füstölőket.)
Pár évvel ezelőtt síeltem utoljára Ausztriában, azt hittem, már ott sem lehet rágyújtani a hüttében. Egyébként e bagófüst is jelentősen hozzájárult ahhoz, hogy a szigorúan füstmentes Olaszország lett kedvenc síterepem.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.