Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Weißsee topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2014.04.24. 18:42
Jagetee-t igérjél neki és még lehet ,hogy pár jó tanácsot is kapsz ! :)
Előzmény: (tibma 172361)
Guzsvan
13 élménybeszámolót írt
13
12 éve tag
2014.04.24. 15:45
Sziasztok!
Úgy látszik lesz egy kis magyar hullám a Rudolfshütténél. Remek! Tavaly úgysem találkoztunk magyar családdal ott!
Mi is 26-30-ig leszünk, mivel ez az akciós időszak és az ár ugye igen fontos!
Mi szombaton valamikor hajnali 3-4 körül mindenképp el akarunk indulni. Jó lenne, ha a gyerekek aludnának még a kocsiban, mivel elég hosszú az út. Viszont bizonyára jól járható lesz, mivel tavasz van. Nem tudom, ti honnan és mikor indultok, hányan jöttök? Mi Bp alatt lakunk. Tavaly is hajnalban indultunk és du. fél kettő körül már fent voltunk. Már mindannyian nagyon várjuk ezt a pár napot. Miről ismerünk meg benneteket? Ha gondoljátok én bátran elküldöm a telefonszámomat akár. Aztán rendezhetünk egy közös csúszást. Én sem vagyok profi, inkább a gyerekek miatt szoktam bátrabban sielni, mivel ők ügyesebbek és nem akarok beégni :) A férjem a közös sörözést is támogatja, abban biztos vagyok.
Stani írásait el szoktam olvasni, nagyon hasznosak. Köszi.
Előzmény: (tibma 172361)
tibma
60 élménybeszámolót írt
60
10 éve tag
2014.04.24. 10:35
Ezer örömmel! :) Bár nem tudom mennyire lenne számodra élvezetes a közös síelés, mert nekem ez még csak az első szezonom, nem vagyok egy Alberto Tomba :) Legfeljebb egy teraszozás lesz belőle, egy forró csoki mellett :)
Mi 30-ig maradunk.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.