Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Munkavállalás Ausztriában topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2014.05.09. 10:11
ezeket az infókat azért nem olyan nehéz összeszedni:-) Határátkelő blog, facebook különböző tematikus csoportjai stb. Ott kiderülnek, hogy gyakran nem is olyan happy-k a munkakörülmények egy két csilli-villi szállodában.
A többmilliós spóroláson én is mosolyogtam.
Pont nemrég volt dolgom Ausztriában és menet közben megéheztem ezért egy útbaeső kerítésből kitörtem egy kolbászdarabkát :-)
Előzmény: (Stani 172470)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2014.05.09. 08:45
Azért van benne, bár úgy gondolom, hogy a több millió forint egy szezonban némileg túlzás, illetve csak bizonyos esetekben.

Ha ez így lenne, akkor mindenki audival meg bmw-vel járkálna (itt most nem a 15 évesre gondolok).

Az igazság az, hogy 1200 euróval kinn per hó elég nehezen lehet megélni, kb olyasmi, mintha itthon kapnál 120 000-at.

A vendéglátós munka Ausztriában jellemzően nem tartozik a jól fizetett szektorba, talán nem véletlenül van annyi külföldi vendégmunkás. Mondjuk tény, hogy a magyarokat szorgalmuk és kitartásuk miatt szeretik.
Előzmény: (minerel 172467)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2014.05.08. 14:28
keresem azt a rengeteg bennfentes és hasznos infót de egyet sem találok az írásban
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.