Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Piancavallo topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1156 élménybeszámolót írt
1156
20 éve tag
2014.09.10. 17:30
Kedves Feri!
A mai fiatalok életeleme az élménymegosztás. Méghozzá azonnal. Viszik az okostelcsit, fszbuk vagy valami más, kép rögtön közétéve, lájkolva stb... Ehez meg internet kell.
Van aztán az endomondo meg a mindenféle sporttracker. Pályadatok, térképek, GPS-szel kombinálva. Értékelve sebesség, megtett km, kalória stb... Ez meg a korosabbak játéka. Ehez is folyamatos internet kell. De lehet, hogy ez utóbbi működik WiFi nélkül is. Nem tudom. Csak azt tudom, hogy lassan már WiFi nélkül nem fogunk tudni sielni sem.
Meg azt, hogy Steve Jobs-ról, az Apple alapítójáról azt mondták, hogy olyan igényeket elégített ki, amik még nem is léteztek.
Előzmény: (WéberF 173044)
Sítanoda
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2014.09.10. 17:07
Van akinek fontos... Egyébként nagyon sok síterep fejleszti magát ebbe az irányba. Ilyen világban élünk...Viszont nekem tényleg van egy fontos hírem! A síbérletek eddig 8 éves korig voltak ingyenesek, az idei szezontól pedig 10 éves korig lesznek ingyenesek Piancavallo síterepén.
Előzmény: (WéberF 173044)
Réczi Attila
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2014.09.10. 15:04
Kedves Ferenc!
Én nem mondtam, hogy fontos, csak egy információt osztottam meg!
Előzmény: (WéberF 173044)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2014.09.09. 22:28
Síelni akar a kedves vendég, vagy internetezni a felvonón, a hüttében, a szálláson, meg akárhol, ahová a balszerencséje viszi? Mitől fontos ez az információ? WFeri
Réczi Attila
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2014.09.09. 21:19
Vezeték nélküli internet érkezett Piancavallora! Ingyenes mindenki számára!
A wi-fi már jelen van számos területen, köztük a Piazza Del Puppo, RV parkoló, Neverlandia, Funk Park és a Buca del Sauc.
Az internet-hozzáférés egyszerű: elég csatlakozni a wi-fi hálózatra "Wireless-Naonis" és egy kattintással lehet szabadon navigálni.
A szolgáltatást a NCS Group biztosítja.

http://www.sitanoda.hu/csaladisi/hir/Ingyen_Wifi_Piancavallon

Sítanoda
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.