Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a kisgyerekes család kerestetik topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Chopoker
422 élménybeszámolót írt
422
16 éve tag
2014.10.26. 15:04
Kérdés, hogy mit jelent az, hogy valaki pár nap alatt síelni fog?!
Nálam ez már azt a fokozatot jelenti, amikor a gyerkőc legalább egy enyhébb lejtőn már képes önállóan és biztonságosan lefékezni illetve megállni!
2 és fél évesen nem túl valószínű, hogy ez pár nap alatt bekövetkezzen, de 4 és fél évesen lényegesen nagyobb az esély rá.
Nem véletlenül írtam, hogy az első 5-6 napban szerintem ne várj nagy csodát...a kisebb esetében! Persze az optimizmus fontos, de a biztonság még inkább!
Előzmény: (Sístomi 173751)
Sístomi
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
2014.10.25. 23:58
Látom sok szülő viszi síelni a gyerekeket, úgyhogy mi is bizakodunk:) Olvastam hogy voltak alább véleményeltérések, ehhez annyit mondanék hogy szerintem nyugodtan mindenki írja le kőkeményen a véleményét, szidást ne írjatok, de ne is sértődjön meg senki.

A fiam a kisebbik, hát szerintem ő pár nap alatt fog síelni. A bullmasztiffunkon is lovagolt már, a "nagyobb" lovakon meg úgy ül (persze vezetőszáron), mintha mindig is azt csinálta volna. Úgyhogy tőle nem félek. A nagyobbik a lány, rá is rá fér egy kis intenzív mozgás mivel neki is vannak mozgáskoordinációs és egyensúlyproblémái, ő lassabban fog tanulni.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.