Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboardos kesztyű topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
cannibale
270 élménybeszámolót írt
270
13 éve tag
2014.11.11. 20:53
Ne is mond.. a webnek van sok előnye de még több hátránya sztem. Volt egy Firefly kesztyűm. Egy szezonos volt. De te vigyázol rá biztos. Legalább gyorsan találtál olyat ami bejött.
Előzmény: (minerel 174098)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2014.11.10. 19:36
Na szembesültem a kis magyar valósággal webáruház ügyileg. Természetesen a bolt és a webáruház egymásra mutogatott, hogy kit kérdezzek majd kiderült, hogy nem is rendelhető már de természetesen továbbra is "készleten" státusban van. Csodálkoznak, hogy az ember külföldi webshopok felé fordul...

Végül vettem egy IS-es firefly-t. Az előzőhöz képest finomabb kesztyű, a protektor ugyanott van de ha nagyon zavarna ki is vehetem. Meglátjuk, adunk neki egy esélyt. Mégegyszer felpróbáltam azért egy level-t de továbbra is kényelmetlen.
Előzmény: (cannibale 174068)
cannibale
270 élménybeszámolót írt
270
13 éve tag
2014.11.09. 19:26
Eszembe se jutna :) bár ennyiért ingyen van akármeddig is bírja.
Remélem sikerül megszerezned!
Előzmény: (minerel 174067)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2014.11.09. 18:55
nehogy elvidd előlem! :-D Egyébként jól látod. Nekem nagyon kényelmes volt, sokáig bírta és a benne lévő protektor sem zavart valamint a mandzsettája is kellően hosszú volt és ha valóban ennyiért meg lehet venni akkor nagyon boldog leszek :-)
Előzmény: (cannibale 174064)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2014.11.09. 12:03
Én teljesen jól elvoltam a protis kesztyűmben, nagyon kényelmes volt és szerencsére találtam a neten egy olyat ami volt de csak holnap derül ki, hogy tényleg van e.
A réginek a ujjvégei kiszakadtak, a tenyerem tövénél meg már kilátszik a műanyag.
A görkoris csuklóvédőt pedig még rosszabbnak tartom mint a level rendszerét kényelem szempontjából.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.