Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard választás haladónak topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
gabszi15
15 élménybeszámolót írt
15
9 éve tag
2014.12.11. 13:04
Ez is bent volt az eredeti gondolatok között :)Lehet tényleg ez lesz a végső megoldás :)Köszi az ötleteket!
Előzmény: (golo 175454)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2014.12.11. 12:54
"Amúgy eddig egy rockeres lapom volt ami a pályán csak bohóckodásra volt jó parkba meg még nem tudtam igazán kihasználni."

Szerintem ezzel meg is van a helyes válasz (lásd "vegyél egy komolyabb all-mountain deszkát és használd tovább a régit a parkban"). Ezzel kellett volna kezdened :)
Előzmény: (gabszi15 175450)
gabszi15
15 élménybeszámolót írt
15
9 éve tag
2014.12.11. 12:25
Az a baj nem egyszer volt már olyan hogy ugy mentem fel hogy ma parkozok és a park vagy nem volt nyitva mert átépítették vagy annyian voltak hogy nem volt értelme bemenni.
Amúgy eddig egy rockeres lapom volt ami a pályán csak bohóckodásra volt jó parkba meg még nemtudtam igazán kihasználni.
Előzmény: (golo 175448)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2014.12.11. 11:45
Olyan nincs, hogy reggel ne tudd eldönteni, hogy aznap nagyokat csúszol vagy inkább a parkban múlatod az időt.
Sőt a helyek kb. felénél a parkoló sincs túl messze, lecsúszol, odamész a kocsihoz, megeszel egy szendvicset, majd kicseréled a lapot és már mehetsz is vissza.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.