Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Weinebene topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Yovena
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2014.12.24. 14:24
Igen, Graziak vagyunk már 3 éve, és minden évben a Ski Südautobahn bérletet vesszük meg. Ebben 4 pálya van benne: Koralpe, Weinebene, Salzstiegl és Hebalm. Eddig leginkább Weinebenere jártunk a snowpark miatt, Hebalmra pedig hétköznap estire. Viszont a Koralpe idén ujítás a bérletben és úgy vettem észre fejlesztgetnek (pl snowpark ott is) Ugyhogy meglátjuk idén is marad e Weinebene kedvencnek vagy Koralpe übereli. Most Magyarországon vagyunk, de ha gondolod késöbb összebeszélhetünk, ha terveztek még menni akár Weinebenere, akár máshová.
Előzmény: (bence84 176073)
bence84
92 élménybeszámolót írt
92
13 éve tag
2014.12.24. 09:51
Köszi Yovena, úgy látszik lassan jön a hó :)
http://www.bergfex.com/steiermark/wetter/schneevorhersage/?t=48_72
Látom, Te is Grazból szoktál eljárni. Mik a kedvenc pályáid?
Előzmény: (Yovena 176018)
Yovena
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2014.12.22. 21:55
Hello! Ugyan nem voltunk még kint idén, de jól ismerjük a terepet. Kellemes családias hely, nem tudom mennyire ismeritek. Viszont utolsó infóm szerint még csak a kisebb hegy megy működő liftekkel, 20-30 cm hóval. A nagyobb, hosszabb pályákat még nem sikerült kellöen behavazni.Viszont ha kisgyerekkel mentek szerintem egy könnyed besízésre, tanulásra a kis hegy is elegendő egy jó nap eltöltésére.
Előzmény: (bence84 176010)
bence84
92 élménybeszámolót írt
92
13 éve tag
2014.12.22. 21:04
Sziasztok!
Pénteken ide tervezünk menni családilag, 2 kisgyerekkel. Ahogy látom, egy része már nyitva van. Volt mostanában valaki? Írhatnátok, hogy milyen. Köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.