Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Március végi síelés kisbabával - Ti hova mennétek? topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1156 élménybeszámolót írt
1156
20 éve tag
2014.12.25. 18:43
Kedves Bélapó!
Einstein szerint minden relativ, azaz viszonyítás kérdése. (Aztán ezt később még finomította annyival, hogy igazából a megfigyelő szempontjától függ minden.)
Valszeg lemaradtál róla, - legjobb lenne vhol nyugat Ausztriában, mert mi Münchenből jönnénk - volt Specialk nyitó kérdésében.
Előzmény: (Bélapó 176156)
Bélapó
1432 élménybeszámolót írt
1432
18 éve tag
2014.12.25. 18:06
Eddigi tapasztalataimra hagyatkozva csak pályaszállás jöhet szóba. A magam részéről Fr-t javasolnám. Bár qrva messze van, a bébinek mindegy mennyit utazik. A magam részéről Puy-t javasolnám az alábbiak miatt:
- 1800-on az apartmanok tágasabbak az átlagnál
- állandó orvosi ügyelet van
- Brianson kocsival 15-20 perc
- sok magyarul és franciául is beszélő alkalmazott van ott.

Én többször voltam márciusban és mindig volt hó! Nézd vissza Puy topikot
Előzmény: (specialk 175674)
specialk
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2014.12.15. 15:01
Igen, jól számoltál, a babák még pocakban vannak és remélhetőleg január végéig ott is maradnak. És remélhetőleg ugyanannyira fogjak majd szeretni a havat meg a síelést, mint a szüleik. Engem a szüleim elég korán megismertettek ezzel a sporttal. Egy fénykép tanúsága szerint 2,5 évesen már műanyag lécen álltam. Azóta is imádom a havat, a hegyeket és szeretek síelni.
Majd március közepe táján eldöntjük, hogy vállalkozunk-e a kalandra, és ha igen, akkor hol lesz még erre megfelelő pálya. Majd beszámolok, hogy hogy alakult!
Ha esetleg vkinek még van tippje, akkor ne tartsa magában. A topic látogatottsága alapján mást is érdekel a kérdés.
Előzmény: (Chopoker 175257)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Chopoker
422 élménybeszámolót írt
422
16 éve tag
2014.12.08. 19:45
Ha jól értem a matekot, akkor ezek a babák még meg sem születtek! Bár már lejárt a szavazás, de oda menjetek, ahol jó hó lesz majd! Március végén már lehet, hogy keresni kell.
Ezekből a gyerekekből biztosan nagy síelők lesznek majd! :-)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.