Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síelés gyerekkel topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2014.12.28. 19:51
Ha már muszály, akkor a következő (én nagyon sokszor csináltam, nem örömmel, de felelősséggel): kell a kezelők figyelmessége, pozitív hozzáállása!
A gyermeket úgy állítod, hogy a lécei a te egyik léced két oldalán legyenek, a térded, combod az ő 'tárcsája'! Álljon a saját lábán, ne hagyja el magát, ne te emelgesd, csak nagyon figyelj, hogy ő maga vezesse a léceit! Kell hozzá nagy síbiztosság, kiszállásnál nagyon komoly figyelem. A gyereké is!!! Sok sikert (nem dicsekvésként, de nekem eddig mindig sikerült kiesés, kavarodás nélkül megoldanom). WFeri
Előzmény: (otapi 176420)
otapi
23 élménybeszámolót írt
23
16 éve tag
2014.12.28. 19:31
Sziasztok,

Le tudná valaki írni vagy esetleg videó linket küldeni, hogy érdemes kis gyerkőcöt felvinni tárcsás felvonóval? Láttam már ilyet, de akkor (sajnos) nem néztem meg eléggé. Az a gondom (így elméletben), hogy ha a lábam között van a tárcsa, akkor hova jön a gyerek? :)
Hóekézni, fékezni, kanyarodni már remekül tud, de még sosem felvonózott és elsőre együtt mennénk fel.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.