Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Weinebene topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
bence84
92 élménybeszámolót írt
92
13 éve tag
2015.01.01. 21:39
Holnap (pénteken) megyünk hárman Weinebene-re, akinek kedve van, jöjjön :)
Előzmény: (bence84 176414)
bence84
92 élménybeszámolót írt
92
13 éve tag
2014.12.28. 18:25
Weinebene egy remek adottságú terep, kellemes meredekségű pályákkal és szép erdei hangulattal. Ma leesett 20 cm friss hó, kis aggodalommal indultam emiatt útnak. A sporttársak egy másik topicban leírták, hogy mi szokott lenni ilyen esetekben a terepen, ami tökéletesen megfelelt a valóságnak. Nem mintha egy másodpercig is kételkedtem volna bennük :) Deutschlandsberg szélén fel kellett tenni a hóláncot, utána még kb 25 km volt az út a parkolóig. Szakadó hóesés, -13°C, erős szél volt. Csak 2 órás síbérletet vettem, mert ez volt életem első szűz/porhavas élménye és féltem, hogy nem tudom jól megtanulni a mozgást. Alaptalan volt, mert kb elsőre ráéreztem és szuper csúszásaim voltak a 20-50 cm friss hóbuckákban és hófúvásban. Folyamatosan járt 1-2 ratrak, néha volt elegyengetett nyom, de alapból kezeletlen volt az egész pályarendszer. Aki mostanában jönne, annak a keddet javaslom, mert 2 nap alatt be fogják tömöríteni és jó lesz! A hegy tetején azonban még most is voltak füves, kavicsos foltok, mert a nagy szél levitt róla minden friss havat. A terep hátránya, hogy csak csákányos felvonók vannak és elég lassúak. Tömeg viszont nem volt. A terep ideális kezdőknek és családosoknak.

Pár képet lőttem:
https://sielok.hu/fotoalbum/889887/kep/1/
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.